Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати через суд повернули автомобілі власникам під час досудового розслідування

Адвокати через суд повернули автомобілі власникам під час досудового розслідування

18 июня 2020   Новости

Команда адвокатів міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин та партнери захистила право власності під час досудового розслідування.

На початку червня наші адвокати отримали довгоочікувану ухвалу слідчого судді, якою повернули транспортні засоби власникам разом з правовстановлюючими документами і ключами. 

Складність ситуації полягала в тому, що майно вилучалось на підставі ухвали про обшук, в якій прямо зазначена можливість вилучати транспортні засоби.

Слідчий суддя розглянув скаргу нашої команди адвокатів в порядку ч.1 ст. 303 КПК України і дійшов висновку – на слідчого покладається обов’язок якнайскорішого повернення власнику майна, вилученого під час обшуку (ч.1 ст. 100 КПК). Ухвала оскарженню не підлягає.

Разом з тим, слідчий суддя взяв до уваги, що вилучене майно не підпадає під критерії речового доказу для цілей конкретного кримінального провадження. Слідчий доказів зворотнього суду не надав.

«Мораль єдина: за справедливість треба завжди боротися. Навіть тоді, коли ситуація здаєтсья безвихідною»,  підкреслив керівник запорізького офісу юрфірми Ярослав Гришин та партнери, адвокат Станіслав Гришин.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: