Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати через суд скасували сфальсифіковані результати виборів до Гостомельської ОТГ Київської області

Адвокати через суд скасували сфальсифіковані результати виборів до Гостомельської ОТГ Київської області

17 ноября 2020   Новости

Команда міжнародної юридичної фірми  «Ярослав Гришин та партнери» отримала принципову перемогу. Скасовані неправомірні результати місцевих виборів 2020-го року до Гостомельської селищної ради Київської області.

«Під час розгляду цієї справи судом встановлено низку грубих порушень виборчого законодавства, які допустила Гостемельська ТВК під час підрахунку голосів виборців та прийняття рішення про результати виборів. Так, раніше Гостомельська ТВК штучно збільшила кількість голосів виборців відданих за ОПЗЖ та ВО Батьківщина», – зазначив адвокат по справі Сергій Русаков.

Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 15 листопада 2020 року задоволений позов, поданий нашою юридичною фірмою в інтересах однієї з політичних партій до Гостемельської селищної територіальної виборчої комісії.

Як результат, – скасовано рішення Гостомельської ТВК про результати виборів депутатів до Гостомельської селищної ради. Разом з тим, Гостомельску ТВК зобов’язано здійснити повторний підрахунок голосів з виборів депутатів Гостомельської селищної ради.

Про ефективний захист прав виборців Гостемельської ОТГ, що на Київщині, розказав керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин:

«Люблю такі перемоги нашої команди – скасували фальшовані результати виборів в ОТГ ГОСТОМЕЛЬ, зобов’язали нормально голоси порахувати – питання принципове – ОПЗЖ не буде!»

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» за чесні та прозорі вибори. Будемо домогатись усунення подальших фальсифікацій у роботі Гостомельської ТВК.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: