Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога: Суд поновив Віктора Писанка на посаді начальника Запорізького військового госпіталю

Перемога: Суд поновив Віктора Писанка на посаді начальника Запорізького військового госпіталю

3 августа 2022   Новости

2 серпня Запорізький адміністративний суд виніс рішення щодо позову Віктора Писанка про визнання протиправним звільнення його з посади командира військового госпіталю.

Суд поновив Віктора Писанка на посаді начальника Запорізького військового госпіталю. Ефективний правовий захист успішно здійснювала команда адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» – Ігор Гребнєв, Олена Сідельникова, Станіслав Гришин та Ярослав Гришин.

«Вітаю всю нашу юридичну команду, та всіх, хто підтримував! Вітаю всю патріотичну спільноту!», – відзначив роботу колег адвокат, керівник запорізького офісу юрфірми Станіслав Гришин.

Нагадаємо, у травні команда адвокатів юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» розпочала комплексний правовий захист незаконного звільненого начальника Запорізького військового госпіталю Віктора Писанко. Про це повідомив правозахисник, керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин.

 «Ми захистимо Віктора Писанко – доброчесного профі, який користується заслуженою довірою, повагою та авторитетом. Для його звільнення не було жодних підстав.
Громадянське суспільство має показувати, що демократичний цивільний контроль над ЗСУ – це не профанація, а реально діюча сила!», – підкреслив Ярослав Гришин.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: