Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати знову добились поновлення на посаді незаконно звільненого керівника ДП Дослідне господарство «Тучинське» Івана Зарудняка

Адвокати знову добились поновлення на посаді незаконно звільненого керівника ДП Дослідне господарство «Тучинське» Івана Зарудняка

21 августа 2020   Новости

Завдяки зусиллям нашої команди адвокатів нарешті на посаді в.о. директора ДП «ДГ Тучинське» Інституту сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України поновлений Іван Миколайович Зарудняк.

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» досягла позитивного результату по цій справі, незважаючи на активний супротив керівництва НААН на чолі з її президентом Гадзало Я.М. виконувати рішення суду з поновлення нашого клієнта Зарудняка І.М.

Необхідно зазначити, що Іван Зарудняк з листопада 2019 року донині піддавався систематичним переслідуванням зі сторони керівництва НААН, які мають прямий умисел будь-якими методами звільнити нашого клієнта із займаної посади та поставити «свого» керівника, який буде розпоряджатись майном та землею державного підприємства на користь високопосадовців НААН та доводити підприємство до банкрутства.

Підкреслимо, для реалізації вказаного умислу керівництво НААН на чолі з президентом Гадзало двічі за п’ять місяців звільняли Зарудняка І.М. з посади в.о. директора ДП ДГ «Тучинське». При цьому, двома рішеннями Гощанського районного суду Рівненської області звільнення Івана Зарудняка визнавались незаконними. Таким чином Зарудняк І.М. поновлюється на посаді в.о. директора ДП ДГ «Тучинське» вже у другий раз.

«Одна з наших спеціалізацій – це трудові спори. «Улюблений» опонент – Національна академія аграрних наук України та її одіозний керівник пан Гандзало продають посади директорів ДП оптом і в роздріб – корупція там тотальна і цей факт є загальновідомий.

За рік ми виграли більше 10 спорів проти Національної академії аграрних наук України і це лише по ДП «ДГ ТУЧИНСЬКЕ». Сьогодні гостро стоїть необхідність прозорої приватизації всіх ДП АКАДЕМІЇ та розпайовка землі, на яку мають право всі працівники всіх цих підприємств — це єдиний вихід зі знищення тотальної корупції в цій сфері», — підкреслив адвокат Ярослав Гришин, керуючий партнер міжнародної юрфірми Ярослав Гришин та партнери

За наявною у адвокатів юрфірми інформацією, керівництво НААН не залишило свого умислу з незаконного заволодіння землею та майном ДП ДГ «Тучинське», а тому будуть створювати нові штучні підстави для того, щоб вже втретє незаконно звільнити нашого клієнта із займаної ним посади.

Наша команда цього не допустить. Адже в діях високопосадовців НААН та безпосередньо в діях Гадзало Я.М., які піддають систематичному переслідуванню Зарудняка І.М., вбачаються явні ознаки кримінальних правопорушень за ст. 382 КК України (невиконання рішення суду) та ст. 172 КК України (грубе порушення законодавства про працю).

А тому будемо доводити існуючі кримінальні провадження за вказаними фактами до логічного завершення та вручення всім фігурантам повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за вказаними статтями КК України.

Документ

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: