Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати протистоять рейдерському захопленню керівництвом НААН держпідприємтсва «Дослідницьке господарство «Тучинське»

Адвокати протистоять рейдерському захопленню керівництвом НААН держпідприємтсва «Дослідницьке господарство «Тучинське»

15 мая 2020   Новости

Команда міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин та партнери активно протидіє рейдерському захопленню Державного підприємства «Дослідне господарство «Тучинське», яке вчиняють високопосадовці Національної академії аграрних наук України (НААН) для заволодіння 2 000 га землі, яку обробляє держпідприємство.

За п’ять місяців керівництво НААН на чолі з Ярославом Михайловичем Гадзало двічі незаконно звільняли Івана Зарудняка, в.о. директора ДП ДГ Тучинське. Але на допомогу прийшли наші високопрофесійні адвокати.

Команда адвокатів «Ярослав Гришин та партнери» отримала чергову перемогу у справі. Так, 12 травня у Гощанському районному суді Рівненської області:

– черговий наказ НААН про звільнення Зарудняка І.М. визнано незаконним;

– згідно рішення суду Зарудняк І.М. поновлений на роботі;

– додатково на користь Зарудняка І.М. з НААН стягнуто 20 000 грн. компенсації за моральну шкоду!

Очевидно, що 2 безпідставні та незаконні накази про звільнення Івана Зарудняка з посади в.о. директора ДП ДГ Тучинське видані керівництвом НААН з єдиною корисливою метою – через новопризначеного кишенькового директора отримати можливість розпоряджатися майном та землею державного підприємства на власну користь.

Команда адвокатів нашої юрфірми і надалі добиватиметься вручення фігурантам повідомлення про підозру за вказаними епізодами. Це вже буде третя підозра для Гадзало Я.М. та його друзів-рейдерів з числа вищого керівництва НААН. Також будуть вжиті всі необхідні заходи для того, щоб Зарудняк І.М. залишився на посаді в.о. директора ДП ДГ Тучинське, а саме підприємство продовжувало безперешкодно здійснювати господарську діяльність.

Нагадаємо, раніше наші адвокати через суд поновили на посаді директора Державного підприємства «Дослідницьке господарство «Тучинське».

Як заявляє команда адвокатів юрфірми «Ярослав Гришин та партнери», вони добиватимуться притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних високопосадовців НААН України та їх співучасників, які ініціювали рейдерське захоплення Державного підприємства «Дослідницьке господарство «Тучинське» та разом з тим незаконне звільнення клієнта юрфірми.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: