Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати домоглися повторного підрахунку голосів ТВК на виборах до Гостомельської ОТГ Кивської області

Адвокати домоглися повторного підрахунку голосів ТВК на виборах до Гостомельської ОТГ Кивської області

4 декабря 2020   Новости

Переможний результат команди міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» по виборчій справі за позовом наших адвокатів до Гостомельської селищної територіальної виборчої комісії Київської області.

Гостомельська ТВК тепер пожинає плоди своїх протиправних дій та рішень та має здійснити повторний підрахунок голосів виборців на місцевих виборах до Гостомельської селищної ОТГ, що відбулися 25 жовтня 2020 року.

У середині листопада ми повідомляли, що наші професійні адвокати у суді скасували сфальсифіковані результати виборів до Гостомельської ОТГ Київської області. Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 15 листопада 2020 року задоволений позов, поданий нашою юридичною фірмою в інтересах однієї з політичних партій до Гостемельської селищної територіальної виборчої комісії.

Під час розгляду справи суд встановив низку грубих порушень виборчого законодавства, які допустила Гостемельська ТВК під час підрахунку голосів виборців та прийняття рішення про результати виборів. Так, раніше Гостомельська ТВК штучно збільшила кількість голосів виборців відданих за ОПЗЖ та ВО Батьківщина.

Більше того, – за рішенням Київського окружного адміністративного суду, залишеного без змін постановою суду апеляційної інстанції, скасований протокол Гостомельської ТВК про встановлення результатів виборів депутатів Гостомельської селищної ради Київської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, що відбулись 25 жовтня 2020 року та зобов’язано Гостомельску ТВК здійснити повторний підрахунок голосів виборців!

«Гостомельська ТВК очікувано для нас вирішила для себе рішення суду не виконувати, а втупу прийняти новий протокол про встановлення результатів виборів, який буде аналогічним тому, що вже був скасований судом.

Вже протягом десяти днів група осіб, зацікавлених у збереженні сфальсифікованих результатів виборів, робить все для того, щоб ТВК не здійснювала повторний підрахунок голосів. У суді представник ТВК обгрунтовує свою позицію тим, що члени ТВК ‘устали’, а тому виконувати рішення суду та проводити повторний підрахунок голосів вони не збираються», – коментує події адвокат Сергій Русаков.

Саме тому наші адвокати вирішили пояснити Гостомельскій ТВК мовою закону, як саме необхідно виконувати резолютивну частину рішення суду. Так, за нашою заявою Київський окружний адміністративний суд виніс ухвалу, якою встановив спосіб і порядок виконання цього рішення.

Відтепер ігнорувати рішення суду у Гостомельскої ТВК не вийде. Тим паче кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду ще ніхто не відміняв.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: