Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати домоглися скасування протиправних податкових рішень на суму 2,5 мільйона гривень

Адвокати домоглися скасування протиправних податкових рішень на суму 2,5 мільйона гривень

9 декабря 2019   Новости

Адвокати міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» домоглися скасування протиправних податкових рішень, прийнятих Головним управлінням Державної фіскальної служби в Запорізької області на загальну суму 2,5 мільйона гривень.

За результатами податкової перевірки операції нашого клієнта визнали фіктивними – через відсутність матеріально-технічної бази та трудових ресурсів у контрагентів в ланцюгу постачання.

Незважаючи на той факт, що контролюючі органи в ході перевірки визнали наявність у клієнта придбаного за договорами майна, вони все одно дійшли до висновку про нереальність господарських операцій.

Якісно підготовлена скарга до Державної податкової службти України, якісно відібрані аргументи та документи – все це дозволило нашій команді адвокатів переконати контролюючий орган вищого рівня в протиправності прийнятих рішень.

Завдяки цим діям адвокати міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» змогли скасувати нарахування протиправних податкових рішень на суму 2,5 мільйони гривень.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: