Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати домоглися скасування протиправних податкових рішень на суму 2,5 мільйона гривень

Адвокати домоглися скасування протиправних податкових рішень на суму 2,5 мільйона гривень

1226 просмотров   Новости

Адвокати міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» домоглися скасування протиправних податкових рішень, прийнятих Головним управлінням Державної фіскальної служби в Запорізької області на загальну суму 2,5 мільйона гривень.

За результатами податкової перевірки операції нашого клієнта визнали фіктивними – через відсутність матеріально-технічної бази та трудових ресурсів у контрагентів в ланцюгу постачання.

Незважаючи на той факт, що контролюючі органи в ході перевірки визнали наявність у клієнта придбаного за договорами майна, вони все одно дійшли до висновку про нереальність господарських операцій.

Якісно підготовлена скарга до Державної податкової службти України, якісно відібрані аргументи та документи – все це дозволило нашій команді адвокатів переконати контролюючий орган вищого рівня в протиправності прийнятих рішень.

Завдяки цим діям адвокати міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» змогли скасувати нарахування протиправних податкових рішень на суму 2,5 мільйони гривень.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: