Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокат Станіслав Гришин телеканалу СТБ: До пожежі в інфекційці причетна і меддиректор, а підозру вручають тільки екс-директору

Адвокат Станіслав Гришин телеканалу СТБ: До пожежі в інфекційці причетна і меддиректор, а підозру вручають тільки екс-директору

7 декабря 2021   Новости

Адвокат Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» в коментарі Вікна-новини на телеканалі СТБ розказав про юридичні тонкощі справи щодо пожежі у КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької облради.

Адвокат підкреслив, що досить дивним є те, як Запорізька обласна прокуратура вручає повідомлення про підозру колишньому головному лікарю Володимиру Шинкаренку, при цьому ігноруючи інших причетних посадових осіб лікарні.

 «Єдиним доказом винуватості Шинкаренка В.Л. є висновок комісійної еспертизи. Це дослідження в свою чергу за наданих слідчим вихідних даних (до яких так само багато запитань) встановлює порушення вимог пожежної безпеки і охорони праці з боку не лише головного лікаря, а і медичного директора Ірина Кулєш та завідуючого відділенням.

Це кримінальне провадження не про притягнення винних до відповідальності. Це про тиск на конкретну особу – Володимира Шинкаренка будь-якою ціною», – зазначив адвокат Станіслав Гришин.  

Так, нинішня в.о. директора інфекційної лікарні Ірина Кулєш, як і Шинкаренко фігурує у справі про пожежу. Прізвище посадовиці є в експертному переліку осіб, які порушили пожежну безпеку та вимоги ДБН.

«Саме на підставі цієї експертизи Володимиру Шинкаренку вручили повідомлення про підозру.
Чому нема підозри Кулєш Ірині? Чому після трагедії Володимир Шинкаренко був звільнений, а Ірина Кулєш отримала підвищення і стала керівником лікарні?
Чому Запорізька Обласна Рада не провела службове розслідування щодо Кулєш Ірини та не звільнила її?», – розказав в ефірі телеканалу СТБ адвокат Станіслав Гришин, наполягаючи на невинуватості колишнього директора обласної інфекційки Володимира Шинкаренка.  

Нагадаємо, як ми писали раніше, 17 червня Жовтневий районний суд міста Запоріжжя задовольнив позовні вимоги нашої команди адвокатів і скасував відсторонення від посади комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічні лікарня» Запорізької обласної ради Володимира Шинкаренка у зв’язку зі службовим розслідуванням.

Разом з тим, ми повідомляли, як адвокат Станіслав Гришин разом з директором КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької облради  Володимиром Шинкаренко звернулись до поліції із заявою про особливо тяжкі корупційні кримінальні правопорушення: ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 КК України, вчинені тимчасовим незаконним керівником Запорізької інфекційної лікарні Ірина Кулеш та іншими невстановленими особами.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: