Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати перемогли рейдерів: Колегія суддів закрила процедуру банкрутства ДП «Таврія»

Адвокати перемогли рейдерів: Колегія суддів закрила процедуру банкрутства ДП «Таврія»

4 ноября 2020   Новости

Команда адвокатів міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала важливу перемогу у справі захисту державного підприємства «Таврія». 3 листопада 2020 року колегія суддів Господарського суду Запорізької області нарешті закрила провадження про банкрутство Державного підприємства дослідного господарства «Таврія» Національної аграрної академії наук України.

Адвокати юрфірми захистили трудовий колектив ДП «Таврія» від рейдерського захоплення, що ініційоване одіозним суддею Господарського суду Запорізької області Юлдашевим. Цій перемозі передували куплені рішення по неправомірній справі про банкрутство держпідприємства, протистояння судді та численні акції протесту трудового колективу підприємства під стінами Господарського суду.

 «Нещодавно багато бруду поширювали про мене в Інтернеті. Суддя Юлдашев звинуватив мене, що я організовую несанкціоновані мітинги для тиску на суд. Що я намагаюся суд незаконно закрити провадження про банкрутство Дп Таврія.

3 листопада колегія суддів закрила провадження про банкрутство Дп ДГ Таврія. Юлдашев оголосив, що напише окрему думку. Працюємо далі!», — зазначив адвокат Станіслав Гришин.

«Наша юридична команда продовжує захист ДП «ТАВРІЯ». Трудовий колектив вимагає негайно закрити абсолютно незаконну процедуру банкрутства ДП, яку злочинно розігнав одіозний суддя ЮЛДАШЕВ — навиносив фантастичних ухвал — виключив законне керівництво з реєстру, ініціював тотальне розграбування підприємства. Розмір спричиненої матеріальної шкоди — більше 100 млн. грн.

Ми домоглися утворення колегії і виримо в доброчесність суддів Сушко, Черкаського.
На першому етапі конкретно помагали рейдерам, сьогодні зайняли позицію очікування, а необхідно вже затримувати та давати підозри рейдерам.

Нагадаю: замовила та організувала рейдер захоплення ДП «ТАВРІЯ» скандальна депутатка ОПЗЖ НАТАЛІЯ КОРОЛЕВСЬКА. Ми не відступимо. Всі винні будуть покарані», — прокоментував хід справи адвокат, керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин.

Cправа дослідного господарства «Таврія» розглядається в Господарському судді Запорізької області з 2017-го року. Пів року тому його майно та врожай заарештували, директора відсторонили й заборонили вести діяльність.

Як раніше зазначав представник  ДП ‘Таврія’ адвокат Станіслав Гришин, згідно із законом не можна банкрутити державні підприємства, які знаходяться в списку приватизації Фонду Держмайна України. Правозахисник зазначив, що суддя повинен негайно припинити провадження у справі.

«Те, що відбувається з державним підприємством Таврія, жахає. Я думав, ми забули ті часи, коли суддя відстороняє двох директорів без виклику сторін і проведення судового засідання. Коли внаслідок масових ухвал і перереєстрації в державному реєстрі два керівника державного підприємства. Коли суддя відкладає судове засідання з закриття провадження по справі без пояснення причин і без наступної дати. Коли підробляють наказ про звільнення керівника державного підприємтсва. Коли розпорядження майном триває замість 170 днів два з гаком роки. Коли працівники господарства дивляться, як тітушки з поліцією вивозять їх зерно в невідомому напрямку.

Це все і навіть гірше — дякуючи судді Юлдашеву, Господарського суду Запорізької області. Громада і селяни провели мирний мітинг під стінами господарського суду. Якщо стан правової невизначеності продовжиться, ніхто не знає , чим все закінчиться …», — заявив адвокат Станислав Гришин.

Нагадаємо, 9 жовтня у Запоріжжі кілька десятків людей влаштували акцію протесту біля стін Господарського суду Запорізької області. Це і працівники державного підприємства, і правозахисники юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери». Люди встали на захист колективу державного підприємства «Таврія» від рейдерського захоплення, яке ініціював «чорний суддя» Олексій Юлдашев.

Працівники «Таврії» вимагали від головуючого судді Олексія Юлдашева закрити справу про визнання підприємства банкрутом і надати їм можливість відновити господарську діяльність.

 

1
2
3
4

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: