Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати успішно оскаржили загальні збори акціонерів ПАТ «Запорізький завод «Перетворювач»

Адвокати успішно оскаржили загальні збори акціонерів ПАТ «Запорізький завод «Перетворювач»

31 мая 2019   Новости

Господарський суд Запорізької області задовольнив позов міноритарних акціонерів до Публічного акціонерного товариства «Запорізький завод «Перетворювач» про визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів від 16 листопада 2016 року.

На цих зборах без відома акціонерів прийняті ключові рішення щодо діяльності товариства:
— обраний незаконний склад наглядової ради,
— припинено повноваження ревізійної комісії.

І ось місцевий господарський суд погодився з доказами юристів міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» і визнав незаконним повністю загальні збори акціонерів заводу «Перетворювач» від 16.11.2016. Під час судових засідань були оглянуті відеозапису сторін, а також оголошені заяви свідків. Крім того, суд стягнув з відповідача, заводу «Перетворювач», витрати на професійну правову допомогу, пов’язану з оплатою гонорару адвоката.

Нагадаємо, під час реєстрації на загальні збори акціонерів 16.11.2016 року ПАТ «Запорізький завод «Перетворювач» в правоохоронні органи надійшло повідомлення про мінування заводу. Після цього всіх співробітників та акціонерів евакуювали з підприємства. Однак, незважаючи на «мінування», посадові особи заводу всі рівно оформили протокол зборів акціонерів і прийняли на них незаконні рішення.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: