Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати юрфірми добились скасування арешту на автомобіль Mercedes-Benz преміум-класу

Адвокати юрфірми добились скасування арешту на автомобіль Mercedes-Benz преміум-класу

18 июня 2020   Новости

Команда адвокатів міжнародної юрфірми Ярослав Гришин та партнери добилась перемоги у Печерському районному суді міста Києва.

За наслідком розгляду поданого нами в рамках кримінального провадження клопотання скасована ухвала слідчого судді Галицького районного суду м. Львова, якою був накладений арешт на автомобіль нашого клієнта — Mercedes-Benz преміум класу.

Так, у середині червні в інтересах клієнта наші адвокати подали заяву про зняття арешту разом із відповідною ухвалою суду до Регіонального сервісного центру МВС в Київській області.Тож тепер клієнт зможе користуватись своїм автомобілем без будь-яких перешкод.

Відзначимо, знімати арешти на транспортні засоби накладені в рамках кримінальних проваджень вже входить у звичку для професійної команди адвокатів юридичної фірми ‘Ярослав Гришин та партнери’.

Раніше ми писали, як юридична команда юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» добились скасування арешту преміум автомобіля у суді Києва.

Ще раніше команда юрфірми Ярослав Гришин та партнери повідомляла, як у Київському апеляційному суді,за наслідком розгляду поданої в інтересах клієнта апеляційної скарги, скасована ухвала Святошинського районного суду міста Києва, якою раніше наклали арешт на транспортний засіб клієнта – автомобіль Mercedes преміум-класу.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: