Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
«Ярослав Гришин та партнери» добились скасування арешту преміум автомобіля у суді Києва

«Ярослав Гришин та партнери» добились скасування арешту преміум автомобіля у суді Києва

21 февраля 2020   Новости

Черговий успішний кейс міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери». Команда адвокатів знову добилась скасування у суді арешту, що був накладений на автомобіль преміум-класу.

Києво-Святошинський районний суд Київської області виніс ухвалу, якою задовольнив подане нами клопотання про зняття арешту з преміум-авто клієнта. Власне, арешт скасований.

Справа бере свій початок тоді, як клієнт придбав автомобіль в іншої особи. Так, на час його перереєстрації, жодних арештів або інших обмежень на авто накладено не було, у розшуку автомобіль не перебував.

Протягом тривалого часу клієнт юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» вільно користувався придбаним автомобілем, здійснював неодноразові виїзди на ньому у інші країни, перетинаючи державний кордон без будь-яких перешкод.

Однак, несподівано на авто накладається арешт в рамках кримінального провадження, до якого клієнт не має жодного відношення. Преміум автомобіль вилучається працівниками правоохоронних органів та доставляється на штрафмайданчик. І тут т.з. «перевертні в погонах» пропонують свої послуги з повернення автомобіля клієнту за хабар.

Поширений «схематоз» щодо вибивання грошей з власників автомобілів, але не у тому випадку ,коли за справу береться досвідчена професійна команда адвокатів нашої фірми.

Важлива цінність нашої юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» – нульова толерантність до корупції. Ми перемагаємо без хабарів!

Раніше команда ‘Ярослав Гришин та партнери’ повідомляла, як у Київському апеляційному суді,за наслідком розгляду поданої в інтересах клієнта апеляційної скарги, скасована ухвала Святошинського районного суду міста Києва, якою раніше наклали арешт на транспортний засіб клієнта – автомобіль Mercedes преміум-класу.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: