Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати продовжують захист патріотів від незаконно обвинувачення у знищенні агітнаметів

Адвокати продовжують захист патріотів від незаконно обвинувачення у знищенні агітнаметів

20 ноября 2020   Новости

В Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя 16 листопада відбулося підготовче засідання у справі щодо пошкодження агітаційних наметів ОПЗЖ.

Захищає молодих патріотів, яких незаконно обвинувачують в знищенні палаток ОПЗЖ, команда захисників, серед яких і адвокат Станіслав Гришин. 

«Перше судове засідання, вже новий прокурор, але недоліки слідства нікуди не ділись…
На відміну від слідчих суддей, розчарувала поведінка головуючої судді. Фактично, підготовче засідання по справі так і не було проведено, але суддя вийшла вже з надрукованою ухвалою «призначено судовий розгляд», – відзначив Станіслав Гришин

Пошкодження наметів та затримання 4 осіб, підозрюваних у цьому, сталося наприкінці серпня у Запоріжжі до початку агітаційної компанії. Сторона захисту подала клопотання щодо закриття кримінального провадження через порушення прокуратурою строків звернення до суду з обвинувальним актом. Але суддя клопотання залишила без задоволення.

Адвокат обвинувачуваних, Станіслав Гришин вважає, що обвинувальний акт призначати не можна через чимало помилок.

«У ньому дуже багато змістовних, суттєвих помилок. Наприклад, не вказано місця кримінального правопорушення. Просто зазначено, що це сталося на вулиці «зупинка Миру». Навіть, встановити, де конкретно і чітко, яка вулиця «зупинка Миру», тому що їх багато, немає можливості. І відсутність таких даних в обвинувальному акті фактично унеможливлює нам, як захисникам, можливість захищати своїх клієнтів», адвокат Станіслав Гришин. 

Подальший судовий розгляд у кримінальному провадженні в Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя призначено на 25 листопада.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2020 року адвокати добились особистого зобов’язання замість ізолятора підозрюваним у нападі на агітнамети.

Всім підозрюваним за пошкодження палаток ОПЗЖ обрали особисте зобов’язання, – завдяки професіоналізму адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» Станіславу Гришину та Ігорю Гребнєву. 

Також захисники долучили до матеріалів справи матеріали, що вилучили у агітаторів в наметах – вони підтверджують факт агітації. Адвокати акцентували також увагу на тому, що агітація, згідно з законодавством, має розпочатись лише 5 вересня.

фото процес

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: