Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Апеляційний суд засилив вирок – 15 років в’язниці Віталію Чайковському, який підпалив і жорстко вбив наречену Настю Ковальову

Апеляційний суд засилив вирок – 15 років в’язниці Віталію Чайковському, який підпалив і жорстко вбив наречену Настю Ковальову

17 февраля 2021   Новости

10 лютого Запорізький апеляційний суд розглянув апеляційні скарги захисника та обвинуваченого Віталія Чайковського на вирок Шевченківського районного суду м. Запоріжжя, яким його було засуджено до 15 років позбавлення волі.

Адвокат підсудного просив перекваліфікувати його дії на «вбивство з необережності» і «хуліганство», і призначити покарання у межах цих статей. Інтереси потерпілої – матері загиблої – з самого початку справи безоплатно захищає команда адвокатів юрфірми Ярослав Гришин та партнери.

Нагадаємо, 11 вересня 2020 року Шевченківський районний суд міста Запоріжжя оголосив вирок Віталію Чайковському, який в липні 2019 року скоїв страшне вбивство – облив свою наречену Анастасію Ковальову бензином та підпалив її. Суд визнав Віталія Чаковського винним за п. 4 ч. 2 Ст. 115 КК України та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

«Наша юридична команда Ярослав Гришин та партнери представляла інтереси потерпілої – матері Насті – Кристини Ковальової на умовах Pro Bono. 

Шевченківський районний суд міста Запоріжжя повністю задовольнив цивільний позов та стягнув з обвинуваченого на користь нашої клієнтки матеріальну шкоду у розмірі 198 тис грн та моральну шкоду у розмірі 1 млн грн», — прокоментувала адвокатка Марина Щаслива.

«Вже 10 лютого 2021 року апеляційний суд залишив скарги без задоволення, вирок суду без змін – 15 років позбавлення волі.  Команда адвокатів юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» продовжує захищати інтереси потерпілої – матері Насті Кристини Ковальової», – підкреслив адвокат Ігор Гребнєв.

Нагадаємо, позиція команди юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» із початку принципова – справедливе строге покарання винуватцю.

«Це цинічне вбивство з особливою жорстокістю. Покарання лише одне – ПОЖИТТЄВЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ. Ми не дамо жодного шансу прокуратурі злити цю справу, підробити психічну хворобу, діагнози, заплутали свідків чи спотворити залізні докази прямого умислу підозрюваного. Безкарність призводить до тотальної незахищеності», – підкреслив на початку справи керуючий партнер міжнародної юридичної фірми, адвокат і правозахисник Ярослав Гришин.

Нагадаємо, трагедія сталася 2 липня 2019 року ввечері біля багатоповерхівки у спальному районі міста Запоріжжя. Перехожі, які стали свідками, розповідали, що спочатку пара сварилася. Потім Віталій облив Анастасію горючою рідиною та підпалив. Вже у суді чоловік плакав і пояснював — хотів у такий спосіб ‘зміцнити стосунки’ — не спалювати, а лише налякати. Дівчину доставили у лікарню, у неї діагностували 90% опіків тіла. Після тижня лікування в реанімації 22-річна Анастасія Ковальова померла – у неї не витримало серце.

фото

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: