Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Фантастична перемога: Суд виніс обвинувальний вирок із покаранням 6 років шахраям зі Швейцарії і 5 років з України

Фантастична перемога: Суд виніс обвинувальний вирок із покаранням 6 років шахраям зі Швейцарії і 5 років з України

9 февраля 2021   Новости

Після 7 років потужної боротьби команда адвокатів міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала феєричну перемогу над групою шахраїв, які 7 років тому у Запоріжжі цинічно обманула інвестора з Австрії, – повідомив керуючий партнер, адвокат Ярослав Гришин.

«Більше 7 років ми боремося, захищаючи інтереси потерпілого — громадянина Австрії, якого банда шахраїв ошукала на 5 мільйонів доларів», – зазначив правозахисник.

5 лютого 2021 року Запорізький апеляційний суд частково задовольнив нашу, як представників потерпілого та Запорізької обласної прокуратури апеляційні скарги на випровдовувальний вирок Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя.

Про настільки довгоочікувану подію для команди розказав керівник запорізького офісу юрфірми, адвокат Станіслав Гришин.

«Сьогодні в моєму житті відбулася дуже визначальна, знакова і непересічна подія. Винесено новий (!) обвинувальний вирок, яким визнано винними у вчиненні злочину, передбачено ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу  України громадянина Швейцарії і двох громадян України.

Призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі громадянину Швейцарії, по 5 років позбавлення волі громадянину і громадянці України. Обвинувачених засуджено за шахрайство в особливо великих розмірах, вчинено організованою злочинною групою відносно нашого клієнта, громадянина Австрії», – розповідає адвокат Станіслав Гришин.

Варто підкреслити, що ця кримінальна справа розпочалась історією кохання європейця мистецтвознавця до українки. Однак через дії шахраїв переросла у злочин. 

Розглядалась справа у місцевому суді з 2014 року і завершилась виправдовувальним вироком у 2017-му. І з того ж моменту перебувала в апеляції.

«Всі, хто практикують в кримінальних справах, знають, що апеляція дуже рідко скасовує виправдовувальні й призначає нові обвинувальні. Це дійсно непересічний і важливий випадок. Позаду десятки засідань, письмові та усні пояснення, де я залучав графіки переходу корпоративних прав, таблиці з виписаними доказами…
Я особисто був долучений до захисту нашого австрійського клієнта ще з 2014 року. Тоді був ще студентом 4-5 курсів, прогулював пари, щоб брати участь як представник австрійця в корпоративних спорах в Харківському апеляційному господарському суді. Це були одні з перших моїх перемог (і проміжних поразок) як юриста, працювали разом в команді з юристкою Анною Післегіною. 

І сьогодні постанови Вищого господарського суду України, винесені з 2015 років покладені в основу обвинувального вироку у 2021.

Ошукання австрійця, який «інвестував» десятки мільйонів євро в Запоріжжя, призвело до сотень засідань в цивільних і господарських справах, всі з яких завершились впевненою перемогою. Щонайменше дві господарські справи опубліковані в дайджестах Верховного суду і правові позиції Касаційного господарського суду і використовуються як сформовані позиції в корпоративних спорах», – прокоментував перемогу команди адвокат Станіслав Гришин.

«Ми добились реального строку для шахраїв — позбавлення волі на 6 років. Це справа честі та безперечний захист прав інвесторів, які прагнуть вкладати у розвиток Запоріжжя та України в цілому. Саме наша команда на сторожі інвестиційного клімату!

Наголошу: Ми захищаємо інвесторів вже давно! Хто б і якого рівня це не був, шахраї — отримають законне покарання за злочини», – відзначив перемогу команди юрфірми заступник директора, депутат Запорізької міськради VII та VIII скликання, адвокат Михайло Прасол.

 «Реальне покарання – 6 років позбавлення волі для організатора Мартіна Бонель та 5 років для Поляковоі Інни та Сосни Юрія.

Дякую суддям Запорізький апеляційний суд за справедливе рішення. Окремо відзначу супер профі наполегливу наступальну роботу прокурора Федорченко Константина із Запорізької обласної прокуратури. 

Наша юридична команда виграла десятки судових спорів в процесі цієї боротьби – рішення КГС Касаційного господарського суду стали зразковими прецедентами», – повідомив керуючий партнер Ярослав Гришин. 

Разом з тим, адвокат Станіслав Гришин привітав всіх, хто долучався до справи.

«Вітаю всіх, хто причетний до перемоги справедливості, хто протягом 7 років не здавався і боровся адвокатів Ярослава Гришина, Ігоря Гребнєва, Олену Сідельникову, Михайла Прасола, Марину Щасливу.

І самий низький уклін суддям за справедливу і принципову позицію. Ваша честь, суддя Гріпас! Ваша честь, суддя Дадашева! Ваша честь, суддя Тютюник!» 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: