Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Переможний кейс: Міноборони виплатило ветерану АТО понад 400 000 грн

Переможний кейс: Міноборони виплатило ветерану АТО понад 400 000 грн

25 июля 2019   Новости

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» добилась реального виконання рішення суду. Міністерство оборони України фактично виплатило понад 400 тисяч гривень ветерану АТО за отримані поранення на сході України.

На початку липня 2019 року державним виконавцем Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції закрите виконавче провадження. Оскільки Міністерство оборони України виконало рішення суду і виплатило АТОвцю Роману Ушакову, як інваліду ІІІ групи внаслідок травми, поранення, пов’язаних із захистом Батьківщини, одноразову грошову допомогу в розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, на 1 січня календарного року.

Нагадаємо, на початку 2019 року команда юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» через суд добилася виплати грошової компенсації АТОвцю за отримані поранення на сході України. Через численні поранення, контузії та значне погіршення стану здоров’я під час захисту України в зоні АТО, ветеран мав врешті отримати обіцяну державою компенсацію у сумі більше 400 тисяч гривень. Таке рішення виніс Третій апеляційний адміністративний суд 31 січня.

Про результати тривалої правозахисної діяльності написав на своїй сторінці у Facebook розказав керуючий партнер юрфірми, адвокат Ярослав Гришин:«Лише в судовому порядку нам вдалося поновити право героя АТО Романа Ушакова на цілком заслужену грошову компенсацію за втрату найціннішого для людини – її здоров’я. Натомість Міністерство свідомо затягувало час, подаючи безперспективні та безпідставні апеляційні скарги. Та як бачимо, правда завжди перемагає»

АТОвець отримав поранення у вересні 2014 року, потрапивши під мінометно-артилерійський обстріл РСЗО «ГРАД». За кілька років військово-лікарська комісія Південного регіону підтвердила, що боєць отримав поранення безпосередньо під час захисту держави. Тому медико-соціальна експертна комісія встановила ветерану третю групу інвалідності на початку 2018 року. Проте у червні комісія при Міністерстві оборони України відмовила Роману Ушакову в призначенні одноразової грошової допомоги.

Як повідомляли раніше правозахисники юридичної фірми, через отриману травму центральний орган виконавчої влади зобов’язаний виплатити Роману Ушакову грошову допомогу в розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму. Відповідне рішення виніс Запорізький окружний адміністративний суд у вересні 2018 року та залишив без змін Третій апеляційний адміністративний суд у січні 2019 року.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: