Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Остаточна перемога адвокатів: Райрада сплатить теплопостачальнику 240 тисяч гривень вартості ПДВ

Остаточна перемога адвокатів: Райрада сплатить теплопостачальнику 240 тисяч гривень вартості ПДВ

28 сентября 2020   Новости

Чергова перемога команди міжнародної юридичної фірми у цікавій категорії справ для своєї практики. Про перемогу команди повідомив адвокат Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юрфірми «Ярослав Гришин та партнери».

У вересні 2020 року Центральний апеляційний господарський суд «засилив» рішення суду першої інстанції, де перемогла наша команда. Постанова не підлягає оскарженню до Верховного Суду. «Це остаточна перемога нашої команди адвокатів і клієнта» розповідає юрист юрфірми Дар’я Коротченко.

Як ми писали раніше, Адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» добились стягнення з районної ради на користь постачальника 240 тис гривень вартості ПДВ. Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, Розівська районна рада Запорізької області подала апеляційну скаргу. Проте, апеляційний суд дійшов висновку про законність рішення суду першої інстанції, відмовив в задоволені апеляційної скарги у повному обсязі.

«Позиція нашої команди базувалась на тому, що податок на додану вартість має входити до складу тарифу на комунальні послуги, інакше – затверджені тарифи є економічно необґрунтованими. Оскільки ціноутворення на виробництво та постачання теплової енергії підлягає державному регулюванню, різниця між затвердженим та економічно обґрунтованим тарифом підлягає стягненню з районної ради», – підкреслила юрист юрфірми Дар’я Коротченко.

Нагадаємо, на початку березня 2020 року адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» добились стягнення з районної ради на користь постачальника 240 тисяч гривень різниці тарифів за надані комунальні послуги, яка виникла внаслідок набуття останнім статусу платника ПДВ.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: