Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Київський апеляційний суд розгляне cправу організатора фінансової піраміди «Демос» Геннадія Дяченка

Київський апеляційний суд розгляне cправу організатора фінансової піраміди «Демос» Геннадія Дяченка

18 февраля 2020   Новости

20 лютого 2020 року відбудеться засідання Київського апеляційного суду з розгляду скарги Геннадія Дяченка – організатора фінансової піраміди «Демос» У Запоріжжі. Перше засідання відбулось 18 лютого, про це заявив у соцмережі Facebook адвокат і правозахисник Ярослав ГРИШИН із зали суду. 

Як розказав керуючий партнер юридичної фірми, адвокат Ярослав Гришин, Дяченко не визнав свою вину, не компенсував спричинену шкоду, не вибачився перед потерпілими, але воліє вийти на свободу.

«Наша юридична фірма «Ярослав Гришин та партнери» захищає права вже 51 потерпілого від злочинів ОЗГ «Демос» — такої собі запорізької «МММ». Більше 150 мільйонів матеріальної шкоди. Резонансна справа «Демос» — це тест для нашої правоохоронної та судової систем — чи здатні в Україні ефективно захищати права інвесторів ?..

Наша позиція наступальна та безкомпромісна: запобіжний захід — тільки тримання під вартою, покарання — 15 років позбавлення волі з повною конфіскацією майна», — підкреслив Ярослав Гришин.

Нагадаємо, адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» більше 2-х років ведуть цю справу. Перший епізод шахрайських дій відбувався у далекому 1993 році. Загальна сума спричинених збитків довірливим запорожцям – 112 мільйонів 720 тисяч 280 гривень 40 копійок.

Як ми повідомляли, у Києві затримали Геннадія Дяченко — організатора фінансової піраміди «Демос», який більше 20 років безперешкодно вів незаконну діяльність. Організаторам — Дяченко Геннадію і Пікану Віталію — обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою у 10 мільйонів гривень застави, наразі підозрювані знаходяться в СІЗО в місті Київ. Підозрюваних Скрипку та Литвиненко оголошено у розшук.

Як повідомляли запорізькі ЗМІ, власники «Демосу» стали доларовими мультимільйонерами. Практично весь капітал власники мережі заробили злочинним шляхом.

По відношенню до цих осіб відкриті кримінальні провадження за фактами:

— шахрайства в особливо великих розмірах;

— ухилення від сплати податків,

— відмивання грошей;

— перевищення службових повноважень.

Так, членам ОЗГ «ДЕМОС» загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна на користь держави.

адвокат Ярослав Гришин на засіданні у Київському апеляційному суді
Адвокат Ярослав Гришин на засіданні Київського апеляційного суду у справі організатора фінансової піраміди «Демос» Геннадія Дяченка

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: