Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога адвокатів: Стягнуто близько 500 000 гривень з ТОВ «Порше Мобіліті» на користь клієнта

Перемога адвокатів: Стягнуто близько 500 000 гривень з ТОВ «Порше Мобіліті» на користь клієнта

16 апреля 2021   Новости

Чергова яскрава перемога команди адвокатів міжнародної юрфірми Ярослав Гришин та партнери в інтересах клієнта над ТОВ «Порше Мобіліті» – офіційним представником Porsche Finance Group Ukraine.

Історія конфлікту розпочалась у далекому 2014-му. Клієнт юрфірми взяв кредит для придбання автомобіля у ТОВ «Порше Мобіліті». Зобов’язання клієнта перед компанією забезпечувались заставою новопридбаного автомобіля. Однак вже після того, як клієнт сплатив більшу частину заборгованості за кредитним договором, – ТОВ «Порше Мобіліті» вирішило додатково стягнути з клієнта юрфірми на свою користь предмет застави – новопридбаний автомобіль.

У 2017 році ТОВ «Порше Мобіліті» звернулось до «свого» приватного нотаріуса, який в порушення вимог Закону України «Про нотаріат» вчинив виконавчий напис, за яким новопридбаний автомобіль перейшов у власність ТОВ «Порше Мобіліті». Внаслідок зазначених протиправних дій, клієнт залишився без автомобіля, сплативши за нього більшу частину суми, передбаченої кредитним договором.

Влітку 2020 року в інтересах клієнта наша команда підготовлали та подали касаційну скаргу до Верховного Суду. Результат професійної роботи наших адвокатів, – Постановою Верховного Суду наша касаційна скарга була задоволена частково, скасовано рішення суду апеляційної інстанції, справу направлено на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.

І от весна 2021-го. Справу розглянув суд апеляційної інстанції, де наша команда отримала беззаперечну перемогу, представляючи інтереси клієнта.

Суд визнав – виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

Фактично ТОВ «Порше Мобіліті» отримали з клієнта кошти через виконавчий напис, який не має юридичної сили. І це довела наша команда адвокатів у суді.

Саме тому наша юрфірма звернулась до суду про стягнення безпідставно набутого майна з ТОВ «Порше Мобіліті» на користь клієнта у розмірі близько 500 тисяч гривень: основний борг, річні та інфляційні відсотки.

Реальне виконання рішення суду – кошти стягнуті на користь клієнта менше ніж за місяць! 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: