Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Яскрава перемога адвокатів у Верховному Суді над ТОВ «Порше Мобіліті»

Яскрава перемога адвокатів у Верховному Суді над ТОВ «Порше Мобіліті»

10 июля 2020   Новости

Адвокати міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» в інтересах клієнта у Верховному Суді отримали довгоочікувану перемогу над ТОВ «Порше Мобіліті» – офіційним представником Porsche Finance Group Ukraine.

Ще у 2014 році клієнт юрфірми взяв кредит для придбання автомобіля у ТОВ «Порше Мобіліті». Зобов’язання клієнта перед компанією забезпечувались заставою новопридбаного автомобіля.

За період користування кредитом, клієнт добросовісно виконував умови договору, своєчасно вносив щомісячні платежі та укладав договори страхування, обов’язковість яких передбачена умовами договору.

Однак вже після того, як клієнт сплатив більшу частину заборгованості за кредитним договором, – ТОВ «Порше Мобіліті» вирішило додатково стягнути з клієнта юрфірми на свою користь предмет застави – новопридбаний автомобіль.

У 2017 році ТОВ «Порше Мобіліті» звернулось до «свого» приватного нотаріуса, який в порушення вимог Закону України «Про нотаріат» вчинив виконавчий напис, за яким новопридбаний автомобіль перейшов у власність ТОВ «Порше Мобіліті». Внаслідок зазначених протиправних дій, клієнт залишився без автомобіля, сплативши за нього більшу частину суми, передбаченої кредитним договором.

Для захисту своїх прав та інтересів клієнт звернувся до суду з позовом до ТОВ «Порше Мобіліті» про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню. Рішенням Дніпровського районного суду міста Києва, а також і постановою Апеляційного суду м. Києва у задоволенні позовних вимог клієнта до ТОВ «Порше Мобіліті» було відмовлено.

Вже після цього, інтереси клієнта по цій справі розпочала представляти команда адвокатів міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери». В інтересах нашого клієнта ми підготовлали та подали касаційну скаргу до Верховного Суду.

Як результат професійної роботи наших адвокатів, – Постановою Верховного Суду наша касаційна скарга була задоволена частково, скасовано рішення суду апеляційної інстанції, справу направлено на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.

Наголошуємо – Висновки, що містяться у постанові Верховного Суду та які обов’язково мають враховуватись судом апеляційної інстанції під час прийняття рішення, підсилюють нашу правову позицію по вказаній справі.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: