Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога адвокатів: суд залишив на посаді начальника військового шпиталю Маріуполя та змінив запобіжний захід на нічний домашній арешт

Перемога адвокатів: суд залишив на посаді начальника військового шпиталю Маріуполя та змінив запобіжний захід на нічний домашній арешт

24 июля 2020   Новости

Команда професійних адвокатів міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» Станіслав Гришин та Ігор Гребнєв отримала чергові перемоги у справі із захисту начальника військового шпиталю Маріуполя, якого незаконно звинувачують в отриманні хабаря.

Згідно рішення Жовтневого суду міста Маріуполя від 22 липня, завдяки професіоналізму адвокатів клієнт юрфірми отримав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту з можливістю полишати місце домашнього арешту для виконання невідкладних службових завдань. При цьому, військова прокурора просила суд про тримання під вартою нашого клієнта з альтернативою внесення застави у розмірі 1 мільйон гривень. Клієнта підозрюють за ч.3 ст. 368 (отримання неправомірної вигоди, вчинене повторно).

Разом з тим, Маріупольский суд відмовив військовому прокурору у відстороненні від посади начальника військової частини – мобільного госпіталю.

Детальніше про те, як проходило судове засідання — читайте тут.

Нагадаємо, наприкінці квітня  член Ради адвокатів України, керуючий партнер міжнародної юрфірми, адвокат Ярослав Гришин заявив: «Наша юридична команда приступила до комплексного захисту кавалера ордена «За мужність і відвагу» — начальника військового госпіталю Маріуполя Олександра Перестюк.

Про це написав Цензор.НЕТ

«Відповідально стверджую: «правоохоронці» скоюють злочин – влаштували класичну провокацію хабара – намагаються фальсифікувати докази, яких немає.Це дешевий цинічний спектакль – маски шоу, 50 бійців, обшуки – але ніяких злочинів Перестюк не здійснював. І це очевидно аболютно!

І ми це доведемо і всі причетні перевертні в погонах будуть відповідати. І це під час пандемії і карантину, коли лікарям треба дякувати, допомагати і захищати», – заявив Ярослав Гришин.

Тоді першими на допомогу прийшли адвокати юрфірми Михайло Прасол та Станіслав Гришин (на фото).