Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога адвокатів: Верховний Суд поставив крапку у справі ОСББ

Перемога адвокатів: Верховний Суд поставив крапку у справі ОСББ

18 октября 2021   Новости

Адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримали перемогу, представлячи інтереси ОСББ у суді. 

Справа розпочалась тоді, як тільки екс-голова правління одного з ОСББ звернулась до суду з метою оскарження загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку. На цих зборах понад 60% співвласників будинку висловили їй недовіру і обрали новий склад правління. Відтоді її повноваження як голови  ОСББ припинилися, а на зборах обрали нового голову.

Характерно, що екс-голова правління ОСББ проігнорувала загальні збори. При цьому, взагалі не дала пояснення співвласникам щодо результатів своєї роботи на посаді за весь період.

Тож екс-голова звернулась до суду про визнання недійсним рішення зборів співвласників та з тим, що її право на участь у загальних зборах нібито порушене.

Спершу наша команда адвокатів, представляючи інтереси ОСББ, отримала перемогу у апеляційному суді. Суд апеляційної інстанції відмовив у задоволені позовних вимог в повному обсязі, встановивши відсутність порушень процедури скликання, проведення та голосування на загальних зборах.

І тепер поставлена крaпка у цій справі. Верховний суд підтримав позицію апеляційного суду та встановив – відсутність порушення прав екс-голови правління ОСББ.

Як результат – перемога професійної команди адвокатів юрфірми «Ярослав Гришин та партнери», представляючи інтереси ОСББ.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: