Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога адвокатів: Власнику комплексу нерухомості повернуто понад 500 квадратних метрів на Дніпропетровщині

Перемога адвокатів: Власнику комплексу нерухомості повернуто понад 500 квадратних метрів на Дніпропетровщині

18 февраля 2022   Новости

Адвокати юридичної фірма «Ярослав Гришин та партнери» добились повернення власнику комплексу нерухомості більше 500 квадратних метрів в Дніпропетровській області.

Розгляд справи щодо повернення майна у володіння законного власника тривав кілька років. І от нарешті Дніпровський апеляційний суд став на бік законного власника і витребував майно з чужого незаконного володіння. 


Ця справа розпочалась з того, що зловживаючи довірою власника об’єктів нерухомості, який вимушений був на деякий час передати управління справами та відправитись на лікування, особа отримала довіреність.

Далі на підставі довіреності особа укладала фіктивні правочини щодо створення заборгованості для власника перед третіми особами. Після цього, начебто з метою погашення боргу, затвердили в судовому провадженні мирові угоди, за якими передала право власності на об’єкт нерухомості псевдо кредитору.

У свою чергу власник, дізнавшись про здійснені оборудки, в судовому порядку скасував мирову угоду. Однак це не повернуло йому право власності.

Тому з метою відновлення порушених прав та повернення у власність об’єкта нерухомості власник майна звернувся до суду. І за допомогою адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» досяг бажаного результату і переміг.

Дніпровський апеляційний суд встановив що вибуття майна за судовими рішеннями, які в подальшому скасовані, не є добросовісним набуттям майна, що є підставою для повернення майна власнику.

Як результат,  – чергова перемога професійних адвокатів юрфірми «Ярослав Гришин та партнери»

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: