Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога у суді: адвокати захистили клієнта від безпідставної сплати 53 тисяч грн збитків недобросовісному контрагенту

Перемога у суді: адвокати захистили клієнта від безпідставної сплати 53 тисяч грн збитків недобросовісному контрагенту

28 июля 2020   Новости

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала важливу перемогу у Господарському суді Запорізької області.

Адвокати захистили права та інтереси клієнта від безпідставних позовних вимог колишнього депутата однієї з міських рад Запорізької області, фізичної особи-підприємця. 

Згідно рішення суду, повністю відмовлено у задоволенні позовних вимог ФОП про стягнення з клієнта юридичної фірми збитків у розмірі 53 537,11 гривень.

Так, підприємець вирішив подати позов до Господарського суду Запорізької області про стягнення з нашого клієнта суми збитків у загальному розмірі 53 537, 11 грн., які нібито заподіяні ним під час користування біл-бордом підприємця. При цьому, будь-яких доказів на підтвердження реального факту заподіяння нашим клієнтом збитків опонент не надав взагалі. 

Безпідставність та необґрунтованість позовних вимог стали очевидними для суду, а опонент програв справу в одне судове засідання.

Адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» застерігають всіх бути уважними: «У договірних правовідносинах застерігаємо всіх бути обачливими під час вибору контрагента».

Разом з тим, Господарський суд Запорізької області додатковим рішенням стягнув витрати на професійну правничу допомогу, надану командою нашої юридичної фірми. Читайте про це тут.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: