Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Рішення суду: Недобросовісний позивач через програш сплатить кошти за професійну правничу допомогу надану командою юрфірми

Рішення суду: Недобросовісний позивач через програш сплатить кошти за професійну правничу допомогу надану командою юрфірми

28 июля 2020   Новости

28 липня Господарський суд Запорізької області відмовив у позові екс-депутату однієї з міськрад Запорізької області, фізичної особи-підприємця до клієнта юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» про стягнення збитків. За свій програш позивач — недобросовісний контрагент — сплатить на користь наших клієнтів 5000 гривень наданої професійної правничої допомоги. 

Адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» пропонують опоненту – утриматись від подальшого безперспективного сутяжництва та добровільно відмовитись від позовів. Адже в такому випадку суди перестануть стягувати витрати на професійну правничу допомогу. При цьому, попереду ще два аналогічних позови.

Про це повідомив адвокат, керівник запорізького офісу юрфірми Станіслав Гришин. 

Нагадаємо, раніше команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала перемогу у Господарському суді Запорізької області. Адвокати захистили права та інтереси клієнта. Згідно рішення суду, повністю відмовлено у задоволенні позовних вимог ФОП про стягнення з клієнта юридичної фірми збитків у розмірі 53 537,11 гривень.

Так, підприємець вирішив подати позов до Господарського суду Запорізької області про стягнення з нашого клієнта суми збитків, які нібито заподіяні ним під час користування біл-бордом підприємця. При цьому, будь-яких доказів на підтвердження реального факту заподіяння нашим клієнтом збитків опонент не надав взагалі.

Детальніше про це тут

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: