Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Чітка перемога в апеляції: суд спростував порушення про недобросовісну конкуренцію в автобізнесі

Чітка перемога в апеляції: суд спростував порушення про недобросовісну конкуренцію в автобізнесі

31 мая 2019   Новости

Наприкінці жовтня команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала вагому перемогу в апеляційному суді Запорізької області та успішно захистила інтереси клієнта. Результат — відбите адміністративне правопорушення про недобросовісну конкуренцію, в якому регіонального автодилера намагався звинуватити єдиний офіційний представник автомобільного бренду на території України.

Між суб’єктами вирішувались господарські спори ще задовго до участі команди «Ярослав Гришин та партнери». 

Дилер — єдиний в області постачальник автомобілів бренду — заявив про рейдерські дії, направлені на порушення його роботи з боку єдиного в країні представника автобренду.  Відповідно столичний представник звинуватив місцевого партнера в недобросовісній конкуренції, тому поліція склала протокол про адміністративне правопорушення. Згодом з’явилося рішення районного суду Запоріжжя не на користь автодилера. 

І ось на цьому етапі до захисту інтересів клієнта долучилася наша професійна юридична команда. В Апеляційному суді Запорізької області юристи заявили:

  • обласний автодилер ніяк не може бути суб’єктом адмінпорушення про недобросовісну конкуренцію; 
  •  у справі взагалі відсутній склад правопорушення через домінуюче монопольне становище єдиного офіційного представника автобренду в Україні.

Суд погодився зі зваженою позицією представників місцевого автодилера. 

Дякуємо адвокатам міжнародної юридичної фірми Регіні Харченко, Марині Щасливій та юристу Ігорю Гребнєву за професіональне ведення справи.

 

 

 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: