Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Станіслав Гришин пройшов навчання на 2-му модулі програми «Адвокат майбутнього»

Станіслав Гришин пройшов навчання на 2-му модулі програми «Адвокат майбутнього»

19 августа 2019   Новости

Протягом 16-18 липня 2019 року адвокат Станіслав Гришин як учасник одинадцятої групи (G11) третього сезону «Адвокат майбутнього» пройшов навчання на другому модулі програми – «Комунікація з судом та іншими учасниками процесу».

Впродовж трьох днів адвокат працював над ключовими складовими модулю:

 • Складною та токсичною комунікацією;
 • Ефективними переговорами;
 • Виступом в суді;
 • Роботою зі свідками
 • Тренерами модулю стали Світлана Савчук, сертифікована бізнес-тренерка з 15-річним стажем роботи у галузі бізнес-освіти та Пітер Ярош, радник зправових питань Департаменту юстиції США в Посольстві США в Україні. Як відзначається, програма 2-го модуля вдосконалена тренерами та експертами за участі команди програми на підставі опитувань учасників 2017 та 2018 років.

  «Під час другого модуля програми «Адвокат майбутнього» тренуємося в Пітера Яроша, в минулому — американського федерального прокурора та адвоката. Зараз Пітер — радник з правових питань Департаменту юстиції США в Посольстві США в Україні.  Пітер  – топ-спікер. Прокачав навички прямого і перехресного допиту, вступних і заключних промов, поведінки адвоката в процесі», — відзначив адвокат Станіслав Гришин.

  Нагадаємо, Ярослав Гришин, керуючий партнер міжнародної юрфірми «ЯрославГришин та партнери» у 2018 році завершив річне навчання за програмою «Адвокат майбутнього».

  Довідково.

  Програма «Адвокат майбутнього» започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту«Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. У 2018 році розвиток програми «Адвокат майбутнього» впроваджується за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

  «Адвокат майбутнього» – це «Кремнієва долина» української адвокатури. Лише ретельна робота з відбору, зрощування та єднання ціннісно нового покоління адвокатури неминуче призведе через певну кількість років до етичної і технологічної революції у правничій спільноті, а отже – до реального утвердження верховенства права та справедливого правосуддя»,– переконаний керівник програми Андрій Вишневський.

  Станіслав Гришин під час другого модуля програми 'Адвокат майбутнього'

  Поделитесь с друзьями

  Можливо, Вам також буде цікаво:
  Залишити комментар: