Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Станіслав Гришин: Звернулися з викривачем Володимиром Шинкаренко із заявою до поліції про корупцію тимчасового незаконного керівника обласної інфекційної лікарні

Станіслав Гришин: Звернулися з викривачем Володимиром Шинкаренко із заявою до поліції про корупцію тимчасового незаконного керівника обласної інфекційної лікарні

28 июля 2021   Новости

Адвокат Станіслав Гришин, керівник запорізького офісу юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» разом з директором КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької облради  Володимиром Шинкаренко звернулись до поліції із заявою про особливо тяжкі корупційні кримінальні правопорушення: ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 КК України, вчинені тимчасовим незаконним керівником Запорізької інфоекційноі лікарні Ірина Кулеш та іншими невстановленими особами.

‘Встановлено, що за період свого незаконного перебування на посаді т.в.о. КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня», Ірина Кулеш уклала прямі договори з постачальниками більше ніж на 600 000 грн без проведення конкурсних закупівель, з завищенням цін на 50% та з пов’язаними між собою особами. Деякі медичні товари, медикаменти та реагенти при повній передплаті до сих пір не поставлені в лікарню . Також встановлено , що лікарня ухилялась від проведення торгів у зв’язку з тим , що начебто товари необхідні для лікування COVID, проте деякі з закуплених медикаментів взагалі не використовується для лікування ковіду. В поданій заяві ми детально надали обґрунтування в чому полягає розтрата при вказаних закупівлях, хто з посадових осіб лікарні причетний’, – підкреслив Станіслав Гришин на своїй сторінці у Facebook.

Адвокат наголосив: Володимир Шинкаренко як викривач готовий надавати вичерпні показання щодо незаконних закупівель та інших корупційних порушень, вчинених медичним директором Кулєш Іриною.

Нагадаємо, як Ярослав Гришин та партнери повідомляли раніше, 17 червня Жовтневий районний суд міста Запоріжжя скасував незаконне відсторонення від роботи Володимира Шинкаренка. Однак керівництво Запорізької обласної ради ухиляється від поновлення на роботі Шинкаренка В.Л. та продовжують здійснювати тиск на директора, незважаючи на завершення строків досудового розслідування.

Адвокат Станіслав Гришин підкреслив про те, що незрозумілою є позиція і керівництва Запорізької обласної державної адміністрації, які закривають очі на корупційне жахіття інфекційної лікарні часів Ірини Кулєш.

 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: