Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Кейс: Вища Рада Правосуддя притягла до дисциплінарної відповідальності суддю, застосувавши стягнення у виді догани

Кейс: Вища Рада Правосуддя притягла до дисциплінарної відповідальності суддю, застосувавши стягнення у виді догани

31 мая 2019   Новости

Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя притягнула суддю Московського районного суду міста Харкова Сугачову Олену Олегівну до дисциплінарної відповідальності та застосувала до неї дисциплінарне стягнення у виді догани. Така реація органу стала результатом скарги наших адвокатів на неправомірні дії судді, яка всіляко обмежувала право нашого клієнта на апеляційне оскарження.

 Представляючи інтереси клієнта у спорі, команда адвокатів міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери», не погодилась з рішенням суду першої інстанції –  Московського районного суду міста Харкова – і подала апеляційну скаргу.  Характерно, що власне суддя Олена Сугачова не відправляла справу в апеляцію і повідомляла представників клієнта, що вони не мають права оскаржувати рішення суду першої інстанції.

Відповідно на такі дії судді, яка порушувала право клієнта, юридичною командою міжнародної юрфірми надіслані скарги. Вже в апеляції клієнт разом з командою адвокатів виграв справу – рішення першої інстанції повністю скасовано.

Про це йдеться у рішенні Вищої ради правосуддя:

«У справі «Белле проти Франції Європейський суд з прав людини зазначив, що право на доступ до суду має застосовуватись на практиці і бути ефективним. Для того, щоб право на доступ було ефективним, особа повинна мати реальну можливість оскаржити дію, що порушує його права.

 За результатами розгляду дисциплінарної справи Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що суддя Сугачова О.О. вказаних вище вимог закону не дотрималась, належним чином не забезпечила право громадянина на апеляційне оскарження судового рішення».

 Вже згодом після розгляду скарги наших адвокатів, Вища рада правосуддя винесла  рішення.

«Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила присягнути суддю Московського районного суду міста Харкова Сугачову Олену Олегівну до дисциплінарної відповідальності та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у виді догани – з позбавленням права на отримання доплат за посадового окладу судді протягом одного місяця»,йдеться у рішенні Вищої ради правосуддя від 6 березня 2019 року.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: