Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Ярослав Гришин: Cправу Медведчука можуть розвалити у суді і затягнути на багато років

Ярослав Гришин: Cправу Медведчука можуть розвалити у суді і затягнути на багато років

30 июня 2021   Новости

Адвокат, керуючий партнер міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин в ефірі телеканалу Україна24 розказав, що ‘буде юридична еквілібристика, процесуальна диверсія, саботаж’

Слідчі ГБР і СБУ провели обшуки у соратників глави політради ОПЗЖ Віктора Медведчука, якого підозрюють в держзраді. Адвокат Ярослав Гришин вважає, що справа Медведчука може розвалитися в судах через недостатній професіоналізм правоохоронців. Про це він сказав в ефірі програми «Сьогодні День» на каналі «Україна 24».

«Непрофесіоналізм наших правоохоронців і нездатність діяти по букві закону для того, щоб доводити провину осіб, які здійснювали корупційні або інші злочини. Що стосується Медведчука, особисто я як адвокат і правозахисник глибоко переконаний, що в його діях є склад злочину – і державна зрада, і легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом. і необхідно професійно доводити вину Медведчука, відправляти обвинувальні акти в суд, швидко розглядати ці справи. Дійсно, у нього буде право оскаржити в ЄСПЛ ці дії, але потрібно професійно працювати для того, щоб не давати підстав для майбутнього оскарження. Там дуже великий обсяг матеріалів, негласних слідчо-розшукових дій, всім цим доказам потрібно давати оцінку на судових засіданнях», – сказав правозахисник і керуючий партнер міжнарожної юрфірми ‘Ярослав Гришин та партнери’.

Правозахисник Ярослав Гришин вважає, що майно всіх проросійських діячів необхідно конфіскувати.

«Зараз частково заарештовано його майно, передане частково в АРМА (Агентство з розшуку активів). Потрібно все майно передавати в АРМА, накладати арешт, відбивати фінансову основу цих проросійських сил для того, щоб вони далі не могли здійснювати свої злочини», – відзначив правозахисник Ярослав Гришин.

Адвокат прогнозує можливість того, що справа Медведчука може бути розтягнута на багато років, через що люди не будуть вірити в невідворотність покарання.

«У суді якщо адвокати будуть профессіонально і наполегливо на формальних процесуальних підставах працювати, вони можуть розвалювати по процедурним моментам всі ці докази, і це дуже сумно. Якщо справа Медведчука стане фейком, пшиком, розвалиться в недореформованих судах, ніякої надії немає. А щоб справа дійшла до реформованого Верховного суду — в наших реаліях може пройти 10 років. Буде юридична еквілібристика, процесуальна диверсія, саботаж, адвокати можуть змінюватися, і навіть в суді першої інстанції справу можна розтягнути на 7-8 років. Не буде вироку, люди не будуть вірити в невідворотність покарання», – сказав Ярослав Гришин.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: