Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати протидіють рейдерському озброєному захопленню врожаю Запорізької філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садибного матеріалу»

Адвокати протидіють рейдерському озброєному захопленню врожаю Запорізької філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садибного матеріалу»

13 сентября 2020   Новости

В Запорізькій області в селі Дмитрівка 13 вересня почалось рейдерське захоплення врожаю Запорізької філії державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння и садивного матеріалу» (ДП ЦСЕНСМ).

Правозахисники, адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» стали на захист держпідприємства і врожаю від рейдерської атаки рейдера Василя Сахненко, який всіма силами намагається роздобути урожай підприємства та без будь-яких правових підстав косити урожай інвестора. Люди, захищаючи врожай від поліції, перекривають трасу. На сторону людей, захищаючи їх від рейдерів, став і адвокат, депутат Запорізької міськради Михайло Прасол.

«Мені особисто дуже шкода, коли підставляють рядових поліцейських — З АВТОМАТАМИ В ПОЛЯХ, але за незаконне втручання в господарську діяльність та заблокування збору врожаю — відповідати простим копам, а не їх начальникам в Києві, які дають незаконні вказівки. Одіозний горе корівник ВАСИЛЬ САХНЕНКО продовжує цинічні спроби рейдернули землю та врожаю Запорізької філії ДП «Центр сертифікації».

З бандитами не вийшло, тепер повідомляє що «все порішав з силовиками». Фонд державного майна України займає конструктивну позицію та сприяв поновленою на посаді законного керівника, але Сахненку ні Фонд, ні мораль не писані.
Через незаконні дії Сахненко трудовий колектив 4 місяці не отримує заробітну плату. Нам такі горе рейдери зустрічаються не вперше та їх часи закінчилися. Збори врожаю буде продовжено. Вже завтра буде виплачена заробітна плата — а це 2 мільйона гривень!», — повідомив адвокат і правозахисник, керуючий партнер міжнародної юрфірми Ярослав Гришин. 

Збору врожаю протягом усього дня 13 вересня перешкоджали автоматники зі СКІФ. Всіма діями керував керівник ДП — рейдер Сахненко, повідомив з місця подій адвокат Ігор Гребнєв:

«Телефонне право від ГУНП в Запорізькій області! Черговий Лайф-хак від поліції!Слідче управління по телефону вирішує хто директор та чий врожай на державному підприємстві. Ось так поліція «захищає» державні підприємства. Працюють виключно на інтерес. «Об‘єтивність та неупередженість» просто зашкалює», — прокоментував з місця подій адвокат Ігор Гребнєв.

«Правоохоронці отримують інструкції по подальшому блокуванню збору врожаю від рейдера Сахненко. Продовжуються неправомірні дії працівників поліції, які з подачі сумновідомого рейдера Сахненко Василя, блокують господарську діяльність Запорізької філії Державного підприємства ‘Центр сертифікації та експертизи’ та не дають його працівникам збирати врожай.Прямо на відео ми бачимо як правоохоронець по телефону напряму спілкується з Сахненко Василем, бажаючи отримати від нього інструкції стосовно подальших дій», — повідомив адвокат Сергій Русаков.

Поліція Бердянська намагалася перешкодити збиранню врожаю Віталію Чирви — законному директору Запорізької філії держпідприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння и садивного матеріалу» (ДП ЦСЕНСМ).У свою чергу адвокати юрфірми, представляючи сторону законного керівника Запорізької філії підприємства, прикладали максимальних зусиль, щоб збір врожаю продовжився, а незабаром і трудовий колектив зміг отримати нарешті свою зарплатню. Правоохоронці з автоматами заблокували збір врожаю на землях Запорізької філії держпідприємства — без будь-якого рішення суду, без арешту майна. Повідомив адвокат Сергій Русаков, представник законного керівника підприємства Віталія Чирви.

Зранку поліція Бердянська намагається перешкоджати збиранню врожая директору запорізької філії «Дп Насіння» Віталію Чирві. Поліція не може пояснити, що вони роблять з автоматами в полях. Вочевидь, грають на боці рейдерів — Святославу Літошку та Василю Сахненку. 19:07 — Дочекалися дізнавача з Бердянського відділу поліції . Складає протокол огляду місця події . Нагадаю , автоматники зі Скифу затримали техніку в 10:30. Весь цей час вони перешкоджають збирання врожаю , бо «тривають слідчі дії», — повідомив з поля адвокат Станіслав Гришин.

Законний керівник Запорізької філії державного підприємства ‘Центр сертифікації та експертизи насіння и садивного матеріалу (ДП ЦСЕНСМ) — Віталій Чирва. Адвокати юридичної фірми ‘Ярослав Гришин та партнери’ добились поновлення на посаді директора аграрного держпідприєства, незаконно звільненого новим керівником філії рейдером. 

Завдяки професіоналізму дружньої команди міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» Ленінським районним судом міста Запоріжжя винесено рішення. Згідно якого на посаді поновлений незаконно звільнений директор Запорізької філії ДП «Центр Сертифікації та експертизи насіння і садибного матеріалу». Разом з тим, адвокати подали виконавчий лист до виконавчої служби, за яким наш клієнт має бути поновлений на роботі. Ленінський районний суд міста Запоріжжя 27 липня 2020 року виніс рішення про поновлення Віталія Чирви на посаді керівника ДП ‘ЦСЕНСМ’ (на якій він працював більше 2-х років) після незаконного звільнення і про обов’язкову виплату йому заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Після цього 25 серпня виконавча служба винесла постанову про накладення штрафу на держпідприємство ‘Центр сертифікації та експертизи насіння и садивного матеріалу’ в місті Києві за невиконання рішення Ленінського районного суду Запоріжжя — 5 100 грн. Також виконавча служба зобов’язала боржника виконати рішення суду протягом 3-х робочих днів і попередила від кримінальної відповідальності за ухилення від виконання рішення суду. 

Фонд Державного майна України від 7 вересня 2020 року надав інформацію про те, що в терміновому порядку повідомив держпідприємство ‘Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу (ДП ЦСЕНСМ) і закликав терміново виконати рішення Ленінського районного суду.

Варто додати, Директора Запорізької філії держпідприємства звільнив керівник ДП, сумновідомими рейдер Василь Сахненко. Він причетний до розкрадання з Державної продовольчо-зерновій корпорації України 23 мільйонів доларів США у 2015 році.

Зараз Сахненко, користуючись своїми повноваженнями, ініціює звільнення директорів філій, які не погодились вступати з ним у змову та виконувати його злочинні накази і розпорядження з приховування реальної врожайності та безоплатної передачі врожаю на вказані Сахненко фірми.

Таких філій на території України 25, загальний обсяг земель 17 000 га. 

поліція отримує вказівки від рейдера сахненко
поліція блокує збір врожаю держпідприємтвом під Запоріжжям
Під Запоріжжям люди блокують трасу у знак протесту проти рейдерів
поліція Бердянська намагається перешкоджати збиранню врожая директору запорізької філії «Дп Насіння» Віталію Чирві

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: