Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати успішно протидіють рейдерському захопленню аграрного державного підприємства

Адвокати успішно протидіють рейдерському захопленню аграрного державного підприємства

7 августа 2020   Новости

Поновлено на посаді директора аграрного держпідприємства, незаконно звільненого новим керівником філії — рейдером.

Завдяки професіоналізму дружньої команди міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» Ленінським районним судом міста Запоріжжя винесено рішення. Згідно якого на посаді поновлений незаконно звільнений директор Запорізької філії ДП «Центр Сертифікації та експертизи насіння і садибного матеріалу». Разом з тим, адвокати подали виконавчий лист до виконавчої служби, за яким наш клієнт має бути поновлений на роботі.

Директора Запорізької філії держпідприємства звільнив керівник ДП, сумновідомими рейдером Василем Сахненко. Він причетний до розкрадання з Державної продовольчо-зерновій корпорації України 23 мільйонів доларів США у 2015 році.

Зараз Сахненко, користуючись своїми повноваженнями, ініціює звільнення директорів філій, які не погодились вступати з ним у змову та виконувати його злочинні накази і розпорядження з приховування реальної врожайності та безоплатної передачі врожаю на вказані Сахненко фірми.

Таких філій на території України 25, загальний обсяг земель 17 000 га. Наші адвокати зазначають, кричущі випадки рейдерських атак вже мали місце у Запорізькій філії ДП, Вінницькій філії ДП, Благовіщенській філії ДП, Кілійської філії ДП.

Такими темпами від державних підприємств не залишиться нічого і тисячі працівників залишаться без роботи. Але цим деструктивним явищам можливо успішно та ефективно протидіяти, яскравим прикладом є наш кейс.

Будемо добиватись того, щоб Сахненко Василь виконав рішення суду та поновив на посаді директора Запорізької філії ДП нашого клієнта.

Паралельно з цим, команда юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» продовжує захищати права та інтереси Запорізької філії ДП та її трудового колективу. Адвокати запевняють: методична та наполеглива робота продовжується задля того, щоб опонент та його подільники понесли кримінальну відповідальність за незаконне захоплення підприємства та незаконне заволодіння його майном.

Раніше ми писали про те, як наші адвокати захищають колектив аграрного держпідприємства від рейдерства нового керівника філії.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: