Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати через суд визнали незаконними дії Бучанської РТВК зі скликання і проведення першої сесії Бучанської райради

Адвокати через суд визнали незаконними дії Бучанської РТВК зі скликання і проведення першої сесії Бучанської райради

7 декабря 2020   Новости

Команда адвокатів юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала ще одну перемогу по виборчій справі. Визнано незаконними дії Бучанської районної територіальної виборчої комісії Київської області по скликанню та проведенню першої сесії Бучанської районної ради.

3 грудня 2020 року Шостим апеляційним адміністративним судом відмовлено у задоволенні апеляційної скарги Бучанської районної територіальної виборчої комісії Київської області на рішення суду Київського окружного адміністративного суду, яким було задоволено позов клієнта у цій справі.

‘Судом виявлені грубі та системні порушення у діяльності Бучанської РТВК, яка не вчинила дій, передбачених Виборчим кодексом України, та безпідставно скликала та провела першу сесію Бучанської районної ради за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року’, – зазначив адвокат по справі Сергій Русаков. 

Протиправні дії ТВК призвели до того, що склад Бучанської районної ради, а також всі прийняті рішення цією радою втратили свою легітимність!

Відзначимо, Бучанська районна територіальна виборча комісія ввела у повноваження райраду 23 листопада 2020 року.

Нагадаємо, нещодавно адвокати юрфірми ‘Ярослав Гришин та партнери’ через суд домоглися підрахунку голосів ТВК на виборах до Гостомельської ОТГ Київськї області

Переможний результат команди міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» по виборчій справі за позовом наших адвокатів до Гостомельської селищної територіальної виборчої комісії Київської області. Гостомельська ТВК тепер пожинає плоди своїх протиправних дій та рішень та має здійснити повторний підрахунок голосів виборців на місцевих виборах до Гостомельської селищної ОТГ, що відбулися 25 жовтня 2020 року.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: