Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати юрфірми надають правову допомогу захисникам України

Адвокати юрфірми надають правову допомогу захисникам України

18 апреля 2022   Новости

Команда юридичної фірми Ярослав Гришин та партнери долучається до ініціативи Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Про відповідне рішення18 квітня повідомив керівник запорізького офісу юрфірми, адвокат Станіслав Гришин.


«Наш колектив Ярослав Гришин та Партнери приєднується до ініціативи Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine , надаємо правову допомогу захисникам України. Відповідний професійний досвід і компетенція в нас є. Закликаю колег приєднатися до цього проєкту!», – зазначив Станіслав Гришин.

Відзначимо, Головнокомандувач ЗС України на офіційній сторінці у соцмережі Facebook закликав адвокатів України приєднуватися до волонтерського руху #адвокатиЗСУ. За його словами, адвокати матимуть змогу зробити свій внесок у нашу Перемогу, захистивши тих, на чиїх плечах тримається держава.

«Правовий захист військовослужбовців Збройних Сил України – надважливе питання. Довкола нього вже об’єдналися адвокати-волонтери, які готові надавати безоплатну кваліфіковану юридичну допомогу військовослужбовцям та членам їх родин.

Первинні юридичні консультації в різних категоріях справ, допомога в підготовці документів для отримання соціальних пільг і гарантій. Кожен військовослужбовець може розраховувати на кваліфікований правовий супровід у цих та інших справах. Ми, військовослужбовці, боремося за нашу вільну сучасну державу, де права кожного громадянина надійно захищені!», – зазначив 16 квітня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: