Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати захищають ошуканих громадян, які придбали квартири в будинку Києва по вул. Бориспільській

Адвокати захищають ошуканих громадян, які придбали квартири в будинку Києва по вул. Бориспільській

30 января 2020   Новости

Команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» розпочала захист та представництво інтересів ошуканих інвесторів, які придбали майнові права на квартири в житловому будинку, розташованого у Києві по вулиці Бориспільска, 19.

Загальна площа багатоквартирного будинку – 16 520 метрів квадратних. При цьому, будинок не побудований у встановлені строки.

«Натомість будинок фактично захоплений групою рейдерів на чолі з колишніми працівниками генеральної прокуратури, які придумали геніальний план у стилі Остапа Бендера: по другому колу продати інвесторські квартири. Але не так сталося, як гадалося. часи змінилися, горе-рейдери прокурори не пройшли співбесіди в Офісі Генерального прокурора, втратили ласі посади та впевнено наближається до підозр», – відзначив адвокат, керуючий партнер міжнародної юрфірми Ярослав Гришин.

Команда юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» підкреслює, – захист інтересів інвесторів у таких непростих кейсах потребує творчих методів та комплексного підхода.

Наша команда професійних адвокатів працює системно на всіх рівнях: медійному, організаційному, правоохоронному та судовому.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: