Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати далі захищають патріотів від незаконного обвинувачення у пошкодженні агітнаметів

Адвокати далі захищають патріотів від незаконного обвинувачення у пошкодженні агітнаметів

4 февраля 2021   Новости

В Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя 3 лютого розглянули кримінальну справу щодо пошкодження агітаційних наметів. Молодих патріотів звинувачують у пошкодженні наметів політичної партії «Опозиційна платформа — за життя» торік 28 серпня. Про це пише СуспільнеЗахищає молодих патріотів, яких незаконно обвинувачують в знищенні палаток ОПЗЖ, команда захисників, серед яких і адвокат Станіслав Гришин. 

В рамках засідання прокурор оголосив обвинувальний акт, в якому кваліфікував вчинки запоріжців як «грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом» – за ознаками ч.2 статті 296 Кримінального кодексу України. Такі дії караються штрафом до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або арештом на термін до 6-ти місяців, або позбавленням волі – до 5-ти років.

Сторона захисту, зокрема адвокат Станіслав Гришин, наполягає: політична агітація ‘ОПЗЖ’ у той час була незаконною, і молоді люди перешкоджали протиправним діям.

Адже на момент вчинення цієї кримінальної події розпочався  виборчий процес, зокрема, формування територіальних виборчих комісій. Однак ще не відбулося реєстрації списків кандидатів від певних політичних партій та не було права проводити саме агітаційну роботу щодо висунутих у майбутньому кандидатів.

Також адвокат Станіслав Гришин наполягає, що максимум, як можна кваліфікувати це порушення — як адміністративне:

«Хтось у такому випадку призначає якісь штрафи, а хтось закриває провадження у зв’язку з тим, що це – не хуліганський мотив, а реалізація політичного мотиву, незгода з антиукраїнською діяльністю політичної партії ‘ОПЗЖ», — каже адвокат.

Захисники надали клопотання судді щодо забезпечення запорізькою прокуратурою №2 всіх необхідних для судового процесу речових та письмових доказів. Суддя задовільнила вимогу. Через це засідання перенесли на 12 березня.

Нагадаємо,  ми повідомляли про продовження адвокатами захисту молодих патріотів. 

 

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: