Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Станіслав Гришин завершив програму навчання Школа лідерів громад при УШПС

Станіслав Гришин завершив програму навчання Школа лідерів громад при УШПС

21 декабря 2020   Новости

Адвокат, керівник запорізького офісу юрфірми «Ярослав Гришин та партнери» адвокат Станіслав Гришин отримав свідоцтво про закінчення програми ‘Школи лідерів громад 2020’, яку організовує Українська школа політичних студій (УШПС). Адвокат пройшов навчання з мотодології соціального аудиту. Мета Школи – підтримка у становленні нових лідерів в Україні.  

«Перший досвід повного онлайн-навчання (і це виявилось дуже непросто). Дійти до кінця курсу — це велике випробування на силу волі. Значна перемога в першу чергу над самим собою і відсіч прокрастінації. Дякую організаторам Українська школа політичних студій/Ukrainian school of political studies за унікальні знання», – зазначив адвокат Станіслав Гришин.

Школа лідерів громад при Українській школі політичних студій спрямована на розвиток та посилення ефективності місцевих громад через залучення голів об’єднаних територіальних громад, представників місцевого самоврядування, громадянського суспільства та волонтерських ініціатив, активної молоді до участі в ухваленні якісних управлінських рішень на місцевому рівні.


  • До відома, у 2017 році заступник директора юридичної фірма «Ярослав Гришин та партнери», адвокат і депутат Запорізької міської ради Михайло Прасол пройшов навчання у Школі лідерів громад при Українській школі політичних студій.
  • Також 2017 року керуючий партнер, правозахисник Ярослав Гришин завершив навчання в Українській школі політичних студій та входить до спільноти УШПС.
  • Разом з тим, цьогоріч Станіслав Гришин завершив навчання за програмою «Адвокат Майбутнього» у складі групи G11.
  • Раніше у 2018 році завершив річне навчання за програмою «Адвокат майбутнього» адвокат Ярослав Гришин.

Довідково. Програма «Адвокат майбутнього» започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту«Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. У 2018 році розвиток програми «Адвокат майбутнього» впроваджується за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні. 

свідоцтво про завершення школи лідерів громад

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: