Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Третя перемога адвокатів над недобросовісним контрагентом у спорі про стягнення збитків зі сплатою витрат за правову допомогу юрфірми

Третя перемога адвокатів над недобросовісним контрагентом у спорі про стягнення збитків зі сплатою витрат за правову допомогу юрфірми

12 августа 2020   Новости

Професійна команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» вже в третій раз захистила права та інтереси нашого клієнта у Господарському суді Запорізької області від безпідставних позовних вимог екс-депутата Енергодарської міської ради, фізичної особи-підприємця Артема Дубкова.

«В черговий раз Дубков виплатить на користь клієнта 7000 грн витрати на адвоката. Сумарно Дубков повинен виплатити на користь нашого клієнта 19 000 витрат на правовову допомогу. Попереду ще один спір і там ми також заявили витрати на адвоката у розмірі 7000 грн. Артем, не зупиняйся на скоєному. Нам подобаються легкі перемоги», — зазначив адвокат, керівник запорізького офісу юрфірми Станіслав Гришин.

Наша команда отримала третю важливу перемогу у спорі про стягнення збитків

Як і у попередні рази, ФОП намагався стягнути з нашого клієнта суми збитків в розмірі 53 537,11 грн. З огляду на безпідставність та необґрунтованість позовних вимог, суд повністю відмовив у задоволенні позовних вимог Дубкову А.В. у першому судовому засіданні, у якому останній врешті-решт вирішив взяти участь.

Крім того, 11 серпня судовим рішенням з Дубкова А.В. на користь нашого клієнта стягнуто 7 000 грн. витрат на правову допомогу. Загалом, по цим трьом справам опонент повинен сплатити нашому клієнту 19 000 грн.

Адвокати юрфірми зазначають, на черзі – розгляд ще однієї унікальної позовної заяви Артема Дубкова. Розраховуємо, що загальна сума витрат на правову допомогу, яку він повинен буде сплатити нашому клієнту сягне 30 000 грн.

«За свою недобросовісну поведінку з контрагентами та за подачу необґрунтованих позовів до суду завжди треба відповідати. А тому пропонуємо Дубкову не затягувати з виплатою зазначених сум нашому клієнту», — зазначив адвокат юридичної фірми Сергій Русаков.

Нагадаємо, 28 липня Господарський суд Запорізької області відмовив у позові екс-депутату однієї з міськрад Запорізької області, фізичної особи-підприємця до клієнта юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» про стягнення збитків. За свій програш позивач — недобросовісний контрагент — сплатить на користь наших клієнтів 5000 гривень наданої професійної правничої допомоги.

Адвокати юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» пропонували опоненту – утриматись від подальшого безперспективного сутяжництва та добровільно відмовитись від позовів. Адже в такому випадку суди перестануть стягувати витрати на професійну правничу допомогу.

Нагадаємо, раніше команда міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» отримала перемогу у Господарському суді Запорізької області. Адвокати захистили права та інтереси клієнта.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: