Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
У Києві відкрито офіс міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери»

У Києві відкрито офіс міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери»

27 августа 2019   Новости

Керуючий партнер міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» 27 серпня повідомив про відкриття офісу юрфірми у столиці України.

«Останні 11 років в різні часи і при різних владах захищав бізнес і нарешті прийшов час не для виживання, а для розвитку БІЗНЕСУ і свою місію на сьогодні вбачаємо в максимальному залученні інвестицій в Україну. Готові та вміємо бути GPS навігатором-дороговказом для міжнародних інвесторів. Також, як завжди, в Києві будемо брати на себе відповідальність за ведення справ на умовах pro bono», — відзначив адвокат Ярослав Гришин.

Також класичні спеціалізації нашої юрфірми:

— протидія рейдерству та захист бізнесу від тиску «правоохоронців»;

— агробізнес та земельні спори;

— white collar crimes;

— government relationships;

— антимонопольна практика;

— захист прав ПОТЕРПІЛИХ від злочинів;

— медіація;

— податкові спори;

— право інтелектуальної власності;

— господарські та цивільні спори.

«Керувати офісом у Запоріжжі буде Станіслав Гришин — блискучий адвокат та креативний лідер, видатний процесуаліст і надзвичайно ефективний менеджер проектів. Мій друг та партнер, заступник директора юрфірми, адвокат Михайло Прасол з командою наших помічників буде вести прийоми, 24/7 помагати як він звик нашим людям. Допомагатиме Михайлу та Станіславу наша лідерка депутатка Олена Сідельникова, яка, серед іншого, опікується питаннями гендерного балансу та протидії домашньому насильству та сексизму», — відзначив Ярослав Гришин.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: