Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Ярослав Гришин: Понад сто запорізьких адвокатів готові надати міському голові Володимиру Буряку правову допомогу

Ярослав Гришин: Понад сто запорізьких адвокатів готові надати міському голові Володимиру Буряку правову допомогу

17 апреля 2020   Новости

«Понад 100 запорізьких адвокатів однією командою готові надати міському голові правову допомогу при проведенні всіх слідчих дій — уявляєте масштаб дійства?!’ – зазначив член Ради адвокатів України, представник від Запорізької області, керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин та партнери, адвокат Ярослав Гришин, описавши свою правову позицію щодо скандальної ‘транспортної справи’ міської влади:

«Досвід Запоріжжя — найкращий довід по роботі міської влади в умовах карантину» , — вчора заявив в прямому ефірі Телеканал Z адвокат Станіслав Гришин.
Хочу відповідально підтримати позицію колеги Станіслава Гришина та додати наступні тези:
1. Всі «любі друзі», які сьогодні радять нашому Президенту вирішити проблеми високих рейтингів мерів міст «правоохоронним шляхом» роблять фатальну Помилку. Раджу прочитати рішення Європейського суду з прав людини по справі Корбан проти України та дослідити сумну долю всіх організаторів того ганебного дійства 2015 року.
2. Міський голова — фігура ПОЛІТИЧНА. Мери не входять до тендерних комітетів, не можуть вирішити вручну земельні питання чи одноособово впливати на дію чи не дію постанови Кабміну — є виконком та міська рада.
3. Кримінальні справи відносно мера Буряка абсолютно безперспективні. Разом з цим, більше 100 запорізьких адвокатів однією командою готові надати міському голові правову допомогу при проведенні всіх слідчих дій — уявляєте масштаб дійства ?..
4. Окремо звертаюся до правоохоронців, не забувайте, що Ви не зобов’язані виконанувати злочинні накази — вимагайте письмових доручень начальників.
5. Висловлена позиція — це не питання симпатії чи лояльності Буряку — я щосили конкурував з ним на виборах та жорстко критикував дії його команди всі останні роки. Питання в тому, що завтра Президент за порадою «любих друзів» скаже «ФАС» на будь-кого з ВАС і загризуть всіх поодинці.
6. Кримінальні справи проти мера — це намагання перекласти відповідальність з губернатора, Команда якого завалила всю роботу, саботуючи все, намагаюсь будь якою ціною і далі «пилить бюджет».
7. Якщо ми не зможемо РАЗОМ захистити законно обраного мера, якого підтримує більшість запорожців — то ми не зможемо захистити НІКОГО

Нагадаємо, адвокат Станіслав Гришин в ефірі запорізького телеканалу докладно розповів, чому скандальна «транспортна справа» проти мера Запоріжжя Володимира Буряка не має юридичних перспектив і очевидно є політичним переслідуванням.

16 квітня в ефірі запорізького телеканалу Z адвокат підкреслив:

«Про «транспортну справу» щодо міської влади. Якщо коротко, кримінальне провадження повністю безперспективне, позбавлене юридичного змісту та формальної логіки. 

Слідчі розслідують пост Владимира Буряка замість того, щоб займатися реальними кримінальними справами. На жаль, усне доручення Президента має вищу юридичну силу ніж закон і справедливість»

Раніше адвокат Гришин вже аналізував, чому кримінальна ‘транспортна справа’ міського голови Запоріжжя є безпеспективною

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: