Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Захистили інтереси клієнтки: Суд закрив провадження про адміністративні правопорушення відносно головного лікаря дитбудинку «Сонечко»

Захистили інтереси клієнтки: Суд закрив провадження про адміністративні правопорушення відносно головного лікаря дитбудинку «Сонечко»

10 октября 2019   Новости

4 жовтня 2019 року Комунарський районний суд міста Запоріжжя постановив рішення у справі про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією відносно Олени Лебедєвої – головного лікаря Комунальної установи «Запорізький обласний спеціалізований будинок «Сонечко» Запорізької обласної ради. Суд своїм рішенням постановив закрити об’єднане провадження про чотири адміністративні правопорушення щодо корупції. Інтереси клієнтки успішно представила команда міжнародної юрфірми «Ярослав Гришин та партнери».

«По 2 протоколи на два епізоди. Перший – робота за сумісництвом: головний лікар, який одночасно є практикуючим лікарем-психіатром. Другий епізод –  виплата надбавки собі та іншим 90 співробітникам в межах сум, встановленими внутрішніми документами по установі.

Обидва «звинувачення» не витримували жодної критики. Всі дії головного лікаря були в чіткій відповідності зі статутом та контрактом, а також погоджені з профільним департаментом. Та й ще навіть на день складання протоколу та розгляду в суді стекли строки притягненнядо відповідальності», — прокоментував справу адвокат Станіслав Гришин.

Прес-служба Комунарського районного суду Запоріжжя детально розказала про рішення по справі.

«Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд дійшов висновку, що через зволікання з проведенням адміністративної перевірки та зі складанням протоколів про адміністративне правопорушення відносно Лебедєвої О.В. на момент розгляду справи пройшло більше трьох місяців, які встановлені законодавством для притягнення особи до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, а тому суд зобов’язаний був на підставі п. 7 ст. 247 КУпАП закрити провадження у справі, у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу», — йдеться у новині на офіційному сайті Комунарського районного суду міста Запоріжжя.

Разом з тим, клієнтка юрфірми потрапила під публічну атаку та переслідування. Один новинний сайт по відношенню до клієнткиміжнародної юридичної фірми поширив неправдиву негативну інформацію, яка до того ж підриває авторитет правосуддя перед суспільством. Комунарський районний суд міста Запоріжжя на офіційній сторінці розмістив спростування зазначеній публікації одного зі ЗМІ.

«На сайті інтернет-видання «IPnews+» з приводу прийнятого рішення по даній справі було розповсюджено неправдиві дані та такі, що порочать честь і гідність відомості щодо судді, який постановив згадане рішення. Наголошуємо, що ця інформація не відповідає дійсності та підриває авторитет суду. З приводу даної публікації Комунарський районний суд м. Запоріжжя наголошує на обов’язку ЗМІ ретельно перевіряти факти, що публікуються щодо суддів та судових справ задля недопущення розповсюдження недостовірної інформації, спрямованої на підрив авторитету суддів та судової влади в Україні», — йдеться у публікації суду.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: