Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Перемога юрфірми: Закрито кримінальне провадження відносно фермера, який потерпав від свавілля прокурора

Перемога юрфірми: Закрито кримінальне провадження відносно фермера, який потерпав від свавілля прокурора

27 мая 2020   Новости

Адвокати юридичної фірми Ярослав Гришин та партнери домоглися закриття кримінального провадження відносно фермера, що потерпав від свавілля прокурора. Так, у 2019 році клієнт юрфірми став жертвою свавільного втручання прокуратури в його господарську діяльність.

У травні 2020 року прокуратура Запорізької області офіційно повідомила бізнес-омбудсмену Марчіну Свєнчіцькому наступне:

«У зв’язку із неефективним проведенням досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні постановою першого заступника прокурора області – начальника управління його подальше здійснення доручено СВ Токмацького ВП Пологівського ВП ГУ НП в області.

За результатами розслідування 19.02.2020 слідчим CB Токмацького ВП Пологівського ВП ГУНП в області винесено постанову про закриття кримінального провадження No 42017081160000081 на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України, у зв’язку із відсутністю складу кримінального правопорушення. На даний час підстав для скасування зазначеного процесуального рішення не встановлено».

Закриття справи прокоментував адвокат, керівник запорізького офісу юрфірми Станіслав Гришин:

«Прокурор Васіливського району Олександр Басік здійснював рейдерське захоплення врожаю місцевого фермера. Слідчі судді 4 рази відмовляли Басіку в арешті техніки і врожаю. 4 рази апеляційний суд залишав в силі відмову в арешті. Допити. Багатогодинні огляди земельних ділянок. Скарги в усі установи. Особисті прийоми…

Нарешті, за принципової позиції Business Ombudsman Council – Ukraine кримінальне провадження відносно фермера закрито у зв’язку з відсутністю складу злочину. Ця ситуація в черговий раз підкреслює необхідність медійного захисту свого бізнесу…»

«Захист бізнесу — фундаментальний напрямок нашої юрфірми. При всіх владах вже багато років ми ефективно відбиваємо тиск на бізнес та допомагаємо йому розвиватися», — зазначив адвокат, заступник директора юрфірми Михаил Прасол.

«Всі винні мають бути покарані», — підкреслив керуючий партнер і правозахисник Ярослав Гришин.

Нагадаємо, рік тому ми розповідали, як наші адвокати юридичної фірми захистили інтереси фермера від свавільного втручання прокуратури в його господарську діяльність

Починаючи з червня 2019 року прокурор відділу районної прокуратури виїжджав на поля, якими користується місцевий фермер, та особистим автомобілем блокував рух комбайна на полі. При цьому, усною вказівкою забороняв фермеру збирати врожай, погрожуючи йому кримінальною відповідальністю. У період таких рейдерських атак прокурор неодноразово вилучав сільськогосподарську техніку та зібраний врожай – з метою блокування господарської діяльності фермера.

Більше того, – в подальшому звертався до суду із клопотанням про накладення арешту на вилучене майно. Тоді адвокати міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин та партнери успішно захистили інтереси фермера. Прокурору відмовлено у задоволенні всіх поданих ним клопотань про накладення арешту та тимчасового доступу до документів. Вилучене майно повернуто власнику, а весь врожай ним успішно зібраний.

документ

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: