Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Адвокати звернулись до депутатів Запорізької облради не підтримувати завідомо незаконне рішення про звільнення директора обласної інфекційної лікарні Володимира Шинкаренка

Адвокати звернулись до депутатів Запорізької облради не підтримувати завідомо незаконне рішення про звільнення директора обласної інфекційної лікарні Володимира Шинкаренка

28 июля 2021   Новости

Правозахисник, керуючий партнер юрфірми Ярослав Гришин закликав депутатів Запорізької обласної ради не підтримувати завідомо незаконне рішення про звільнення директора КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня» Шинкаренка Володимира Леонтійовича.

Ярослав Гришин наголосив, що депутатів намагаються використати для подальшого пограбунку інфекційної лікарні. «Чинний т.в.о. директора лікарні вже наукалада договорів на мільйони гривень. Коли настане чергова хвиля ковіду, лікувати вже буде ні за що… Шановні колеги, не дайте Вас використати всліпу одній сумновідомій корупційній групі».  Щодо корупції тимчасової директорки написана заява до поліції.

 «Апаратники облради продзвонюють усіх без виключення депутатів обласної ради і просять віддати свій голос за безпідставне звільнення заслуженого лікаря України.

Мені невідомі підстави такого рішення, але службове розслідування до сих пір не завершено, жодних висновків не прийнято. І це незважаючи на пропуск усіх можливих строків службового розслідування! Жодного законної підстави для дострокового розірвання контракту нема і не може бути.

Керівництво Облради вам не розказує, що у випадку прийняття рішення про звільнення, саме депутати будуть нести відповідальність за незаконне звільнення, а стягнення грошових коштів буде відбуватися з буджету (тобто з платників податків)», – підкреслив правозахисник Ярослав Гришин.

Разом з тим, адвокат Станіслав Гришин повідомив про те, що стало відомо наступне: заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова продзвонюєте депутатів Запорізької обласної ради, особисто здійснює тиск з вимогою проголосувати за звільнення директора Запорізької інфекційної лікарні Володимира Шинкаренка.

«Свою вимогу Ви обґрунтовуєте прямим дорученням Офісу Президента України, зокрема Кирила Тимошенка. Також в усному спілкуванні з депутатами Ви зазначаєте, що посада директора інфекційної лікарні є квотою офіса Президента України, інтереси якого Ви начебто представляєте .

У зв’язку з викладеним , прошу Вас надати відповіді на наступні питання:

  1. Чи наявне в Вас письмове доручення офісу Президента України на вчинення таких дій?
  2. Які норми Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад» надає Вам право як заступнику голови обласної державної адміністрації втручатися в хід голосування депутатів місцевої ради?
  3. Яким чином Ви визначаєте «квоти» офісу Президента України чи інших політичних суб’єктів на управління лікарнями?
  4. Чи відомо Вам про відсутність висновків комісії з проведення службового розслідування щодо Шинкаренка В.Л.?
  5. Чи відомо Вам про рішення Жовтневого районного суду м.Запоріжжя , яким визнано протиправним та скасовано рішення Запорізької обласної ради в частині відсторонення Шинкаренка В.Л.?
  6. Чи попереджаєте Ви про кримінальну відповідальність депутатів за завідомо незаконне звільнення?
  7. Чи готові Ви нести персональну відповідальну відповідальність у випадку поновлення Шинкаренка В.Л. та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу?», – поставив відверті публічні питання чиновниці адвокат Станіслав Гришин.

Нагадаємо, як Ярослав Гришин та партнери повідомляли раніше, 17 червня Жовтневий районний суд міста Запоріжжя скасував незаконне відсторонення від роботи Володимира Шинкаренка. Однак керівництво Запорізької обласної ради ухиляється від поновлення на роботі Шинкаренка В.Л. та продовжують здійснювати тиск на директора, незважаючи на завершення строків досудового розслідування.

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: