Ярослав Гришин та Партнери

0 800 210 827

Замовити дзвінок

Усі новини
Станіслав Гришин долучився до дискусії щодо протидії домашньому насильству в Україні

Станіслав Гришин долучився до дискусії щодо протидії домашньому насильству в Україні

10 сентября 2019   Новости

Адвокат міжнародної юрфірми Станіслав Гришин взяв участь у конференції «Протидія домашньому насильству», що проходила 7 вересня у Запоріжжі. Експерти психологи, соцпраціники, волонтери та правозахисники детально розкрили проблему насильства у сім’ї та запропонували шляхи протидії домашньому насильству. Ініціаторка заходу – волонтерка і засновниця благодійного фонду «Емоція» Злата Некрасова.

Адвокат Станіслав Гришин під час виступу надав експертний коментар щодо правових аспектів протидії домашньому насильству в нашій країні.

За статистикою кількості повідомлень про вчинення правопорушень, пов’язаних з насильством в сім’ї в Україні можна навести наступні цифри. У 2017 році: 102,9 тисячі повідомлень, з них 74,8 тисячі – складені адміністративні протоколи. У 2018 році: 115,5 тисячі, з яких складено адмінпротоколів 99,9 тисячі.

Разом з тим, адвокат по пунктах розказав про правовий захист, практику і законодавство щодо продидії насильству у родині.

 • які спеціальні заходи існують щодо протидії домашньому насильству;
 • які суб’єкти здійснюють заходи у сфері протидію домашньому насильству;
 • заходи тимчасового обмеження прав кривдника або покладення на нього обов’язків;
 • терміновий заборонний припис;
 • взяття на профілактичний облік кривдників та проведення з нимипрофілактичної роботи, тощо.


Варто відзначити досвід команди міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери» щодо захисту прав жертв домашнього насильства.

 • Як ми повідомляли у серпні 2019 року, командою адвокатів юрфірми з великою відповідальністю прийнято рішення взяти дорученняна представництво інтересів на умовах Pro Bono потерпілої Христини Ковальової – матері жорстоко вбитої 22-річної Анастасії Ковальової. Її облив бензином та підпалив просто на вулиці наречений Віталій Чайковський. Дівчина отримала 90%опіків тіла і через тиждень у реанімації серце її не витримало.

«Це цинічне вбивство з особливою жорстокістю. Покарання лише одне – ПОЖИТТЄВЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ. Ми не дамо жодного шансупрокуратурі злити цю справу, підробити психічну хворобу, діагнози,заплутали свідків чи спотворити залізні докази прямого умислу підозрюваного», – підкреслив керуючий партнер міжнародної юридичної фірми, адвокат Ярослав ГРИШИН.

Детальніше тут: https://gryshyn-partners.com.ua/advokati-yaroslav-grishin-ta-partneri-zahischatimut-interesi-poterpiloi-materi-zhorstko-vbitoi-anastasii-kovalovoi-322

 • Також команда адвокатів міжнародної юридичної фірми
  «Ярослав Гришин та партнери» розпочала юридичний захист 24-потерпілої Анастасії
  Шаповалової. Її хлопець облив її окропом, поки вона спала — у потерпілої 21%
  опіків тіла.

Про це ми писали тут: https://gryshyn-partners.com.ua/advokati-yaroslav-grishin-ta-partneri-zahischayut-oblitu-okropom-poterpilu-anastasiyu-shapovalovu-na-umovah-pro-bono-325

Поделитесь с друзьями

Можливо, Вам також буде цікаво:
Залишити комментар: